reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ja tez po wizycie, ale nie bylo prenatalnego [emoji85] dzis mamy co prawda 11+5 ale z om 10+6 i p.dr odeslala mnie na usg do swojego brata w przyszlym tyg bo dzis moglo by nie widac wszystkiego a ona jedzie na urlop... a ja tak chcialam prenatalne przed jej urlopem zamiast zapisac sie zaraz po [emoji28] za to narazie wszystkie wyniki super i tarczyca i cukier co w poprzedniej ciazy nie wygladalo najlepiej..
 
Ja tez po wizycie, ale nie bylo prenatalnego [emoji85] dzis mamy co prawda 11+5 ale z om 10+6 i p.dr odeslala mnie na usg do swojego brata w przyszlym tyg bo dzis moglo by nie widac wszystkiego a ona jedzie na urlop... a ja tak chcialam prenatalne przed jej urlopem zamiast zapisac sie zaraz po [emoji28] za to narazie wszystkie wyniki super i tarczyca i cukier co w poprzedniej ciazy nie wygladalo najlepiej..
Każda z nas tu niecierpliwa ale może dobrze ze lekarka przełożyła. Może za tydzień wynik będzie bardziej miarodajny? A poza tym już za tydzień znowu podgladniesz malucha taki plus 😁
A ja nie miałam dziś tych prenatalnych 😭😭😭
Jeny co się stalo?
 
Dlaczego? Co się stało? Przełożyli? 😟
Dostałam od swojego gin listę miejsc gdzie u nas robią bezpłatne prenatalne. Zadzwoniłam i umówiłam się do najbliższego punktu do volumed w Suchej Beskidzkiej na dziś na 12, wczoraj dzwoniła pani przełożyć na 13. Zajechałam a babka w rejestracji zdziwiona, że doktora od prenatalnych była wczoraj i jest raz w tygodniu, że mojego nazwiska w ogóle nie miała i też do mnie nie dzwoniła. Podałam jej nr na który dzwonilam i z którego dzwonili a ona, że to nr volumed ale Kraków 😱😱 patrze przy niej bo miałam przy sobie na tą listę a tam jak byk ten nr przy Suchej a na Kraków inny a ona, że nie nie poradzi, że już mnie nie zapisze bo za tydzień u nich będzie za późno na prenatalne bo juz wysoko jestem
 
Dostałam od swojego gin listę miejsc gdzie u nas robią bezpłatne prenatalne. Zadzwoniłam i umówiłam się do najbliższego punktu do volumed w Suchej Beskidzkiej na dziś na 12, wczoraj dzwoniła pani przełożyć na 13. Zajechałam a babka w rejestracji zdziwiona, że doktora od prenatalnych była wczoraj i jest raz w tygodniu, że mojego nazwiska w ogóle nie miała i też do mnie nie dzwoniła. Podałam jej nr na który dzwonilam i z którego dzwonili a ona, że to nr volumed ale Kraków 😱😱 patrze przy niej bo miałam przy sobie na tą listę a tam jak byk ten nr przy Suchej a na Kraków inny a ona, że nie nie poradzi, że już mnie nie zapisze bo za tydzień u nich będzie za późno na prenatalne bo juz wysoko jestem
A to masz kochana skierowanie? Próbowałaś dzwonic po tych innych punktach?
 
Dostałam od swojego gin listę miejsc gdzie u nas robią bezpłatne prenatalne. Zadzwoniłam i umówiłam się do najbliższego punktu do volumed w Suchej Beskidzkiej na dziś na 12, wczoraj dzwoniła pani przełożyć na 13. Zajechałam a babka w rejestracji zdziwiona, że doktora od prenatalnych była wczoraj i jest raz w tygodniu, że mojego nazwiska w ogóle nie miała i też do mnie nie dzwoniła. Podałam jej nr na który dzwonilam i z którego dzwonili a ona, że to nr volumed ale Kraków 😱😱 patrze przy niej bo miałam przy sobie na tą listę a tam jak byk ten nr przy Suchej a na Kraków inny a ona, że nie nie poradzi, że już mnie nie zapisze bo za tydzień u nich będzie za późno na prenatalne bo juz wysoko jestem
O jaaa ale zamieszanie... Strasznie mi przykro. I tylko nerwy ciągle... A który masz dokładnie tc? Może w poniedziałek czy wtorek ktoś by Cię od ręki przyjął? A prywatnie wchodzi w grę? Bo prywatnie na pewno znajdziesz jakiś termin od ręki tym bardziej jak przedstawisz jaka sytuacja...
 
reklama
Dostałam od swojego gin listę miejsc gdzie u nas robią bezpłatne prenatalne. Zadzwoniłam i umówiłam się do najbliższego punktu do volumed w Suchej Beskidzkiej na dziś na 12, wczoraj dzwoniła pani przełożyć na 13. Zajechałam a babka w rejestracji zdziwiona, że doktora od prenatalnych była wczoraj i jest raz w tygodniu, że mojego nazwiska w ogóle nie miała i też do mnie nie dzwoniła. Podałam jej nr na który dzwonilam i z którego dzwonili a ona, że to nr volumed ale Kraków 😱😱 patrze przy niej bo miałam przy sobie na tą listę a tam jak byk ten nr przy Suchej a na Kraków inny a ona, że nie nie poradzi, że już mnie nie zapisze bo za tydzień u nich będzie za późno na prenatalne bo juz wysoko jestem
O matko.. który masz tydzien? Spróbuj podzwonić po innych, Ew. Prywatne wchodzą w grę jesli Ci zalezy na tych badaniach. Powinni od ręki umówić termin. Domyślam się, jaka musisz byc wściekła 😔
 
Do góry