reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

A u mnie mlody goraczka w nocy. Spal z mokra ściera na sobie. Rano 38.3 bez innych oznak choroby takze nagotowalam i na przygotowywałam to pozostalo zamartwianie.
Wczoraj było naprawde Gorąco a on spedzil caly dzień na dworze z krotkimi przerwami i chyba sie przegrzał.. Sie. Okaże bo na razie nie wiem sama..mniej siusia chox pije tak samo. Tak mi sie wydaje . na razie zas Wrosła ale wolno
Siedzimy w domu.. Zrobilam sobie. Wolne to odkręcam aby isc Do Pracy by wolne miec jutro ehh
 
reklama
Hej ja juz jestem po prenatalnych.
Wszystko dobrze, pomiary wszystkie w normie, dzidzi fikalo jak szalone. Ma prawie 5cm. Krew oddana i czekam na wyniki. Ale i tak juz kamien z serca
Pozdrawiam Was
To super i piękne zdjęcie 😃 A czy przed badaniami jest jakaś papierologia do wypełnienia? Bo mam kawałek do przejechania na badania i to w korkach (taka godzina) nie wiem ile wcześniej wyjechać. Ja dopiero 30 lipca ale muszę załatwić kierowcę.
 
A mi i na pierwszej (8 tydzień) i na drugiej (10 tydzień) ginekolog sprawdzała tętno dzidziutka 🙂

dziewczyny mam pytanie- któraś z Was się orientuje, czy w ciąży można robić keratynowe prostowanie włosów?
Ja robiłam nie będąc w ciąży i ten preparat miał okropnie duszący zapach, w domu trzeba było mieć wszystkie okna i drzwi tarasowe otwarte, żeby wietrzyć. Moze zapytaj czy ten, którym byś ewentualnie robiła też ma taki intensywny zapach i poczytaj o przeciwskazaniach.
 
A u mnie mlody goraczka w nocy. Spal z mokra ściera na sobie. Rano 38.3 bez innych oznak choroby takze nagotowalam i na przygotowywałam to pozostalo zamartwianie.
Wczoraj było naprawde Gorąco a on spedzil caly dzień na dworze z krotkimi przerwami i chyba sie przegrzał.. Sie. Okaże bo na razie nie wiem sama..mniej siusia chox pije tak samo. Tak mi sie wydaje . na razie zas Wrosła ale wolno
Siedzimy w domu.. Zrobilam sobie. Wolne to odkręcam aby isc Do Pracy by wolne miec jutro ehh
Mój dwulatek też niedawno miał OK dwa dni tylko gorączkę, dochodziło nawet do 39 i samo przeszło. Tez wydaje mi się, że przez upały.
 
Dziewczyny a mówią Wam Wasi lekarze jakie jest tętno waszego maleństwa? Ja mam cały czas w głowie to, że u mnie było 185 i że lekarz powiedział, że za wysokie.. Jednak czytam że w 9 tyg to tętno osiąga najwyższa wartość a później spada i się trochę uspokajam.. Czy wy w 9 tyg też miałyście takie wysokie? Trochę mnie to stresuje.
Naprawde Niepotrzebnie. Nic to nie da.
Lekarz straszny normalnie. Mógł to zachowac dla siebie do nastepnej wizyty gdzie wartość ta może ulec zmianie.
Jest często tak jak czytasz.
Mi 2 razy nie bylo Dane wiedzieć jak szybko bije bo pierwsze usg mialam w ok 12tyg. I wtedy tez nie dostawalam takiej info albo nie pamietam.

Jeszcze tydzien pracy i bede miec prawie 4tyg urlopu.. Mam nadzieję wyleze co moje i wroce do pracy z nadmiarem Energi i dobrego samopoczucia 🤣
 
Hej ja juz jestem po prenatalnych.
Wszystko dobrze, pomiary wszystkie w normie, dzidzi fikalo jak szalone. Ma prawie 5cm. Krew oddana i czekam na wyniki. Ale i tak juz kamien z serca
Pozdrawiam Was
Super, że masz już to za sobą 😀❣ marzę o tym i cieszę się razem z Tobą oby wszystkie z nas tutaj otrzymały takie informacje 👌😀♥️
 
Hej ja juz jestem po prenatalnych.
Wszystko dobrze, pomiary wszystkie w normie, dzidzi fikalo jak szalone. Ma prawie 5cm. Krew oddana i czekam na wyniki. Ale i tak juz kamien z serca
Pozdrawiam Was
Jaki cudowny bobasek! 🥰 💖 🥳💚 Normalnie kompletny człowieczek! 😍 I taki już duży. Szkoda że nie zdradził płci 😁
Aaaaaale super! Serdecznie gratuluję 😊
 
To super i piękne zdjęcie 😃 A czy przed badaniami jest jakaś papierologia do wypełnienia? Bo mam kawałek do przejechania na badania i to w korkach (taka godzina) nie wiem ile wcześniej wyjechać. Ja dopiero 30 lipca ale muszę załatwić kierowcę.
Ja tylko dawałam skierowanie podpisywałam może z 2 papierki i tyle z zalatwien było przed prenatalnymi
 
Mój dwulatek też niedawno miał OK dwa dni tylko gorączkę, dochodziło nawet do 39 i samo przeszło. Tez wydaje mi się, że przez upały.
No właśnie. Bo tak to je. Pije. Energia ok xhoci wiadomo ze jak wzrasta to jest mniej zywiolowy. A ze by mial 4 raz trzydniowke to juz nie uwierzę. Mam w domu paski do sprawdzania moczu ale jak mu sprawdzić jak teraZ nie chce na nocnik jak na złość. Co tu wykombinować eh
 
reklama
Do góry