reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Dziewczyny a mówią Wam Wasi lekarze jakie jest tętno waszego maleństwa? Ja mam cały czas w głowie to, że u mnie było 185 i że lekarz powiedział, że za wysokie.. Jednak czytam że w 9 tyg to tętno osiąga najwyższa wartość a później spada i się trochę uspokajam.. Czy wy w 9 tyg też miałyście takie wysokie? Trochę mnie to stresuje.
 
Hej ja juz jestem po prenatalnych.
Wszystko dobrze, pomiary wszystkie w normie, dzidzi fikalo jak szalone. Ma prawie 5cm. Krew oddana i czekam na wyniki. Ale i tak juz kamien z serca
Pozdrawiam Was
 

Załączniki

  • IMG_20210716_114424.jpg
    IMG_20210716_114424.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 107
Dziewczyny a mówią Wam Wasi lekarze jakie jest tętno waszego maleństwa? Ja mam cały czas w głowie to, że u mnie było 185 i że lekarz powiedział, że za wysokie.. Jednak czytam że w 9 tyg to tętno osiąga najwyższa wartość a później spada i się trochę uspokajam.. Czy wy w 9 tyg też miałyście takie wysokie? Trochę mnie to stresuje.
Od 10tyg tak, sprawdza tetno i pracę serca a wynik wpisuje w kartę ciazy
U mnie dla porowniania 1,5tyg temu bylo 175 a dzus 161. Takze tak jest ze spada a lekarz Cie nie potrzrbnie nastraszyl.
 
Od 10tyg tak, sprawdza tetno i pracę serca a wynik wpisuje w kartę ciazy
U mnie dla porowniania 1,5tyg temu bylo 175 a dzus 161. Takze tak jest ze spada a lekarz Cie nie potrzrbnie nastraszyl.
Mam nadzieję, że też spadnie i będę spokojniejsza, bo faktycznie ciągle o tym myślę
 
reklama
Do góry