reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
I znow glowa mnie rozbolala. Drugi dzien. :-(
Dzisiaj to i osoby nie w ciąży bolą głowy, bo ta pogoda :/

Ja piję jedną słabszą herbatę z cukrem rano. Raz w ciągu dnia mięta albo melisa. A tak to woda niegazowana. Kawy wcześniej też bardzo mało piłam, może jedna na 2-4 tygodnie, więc nie ciągnie mnie. Ale zapach uwielbiam!!
 
Ostatnia edycja:
Co do herbaty i kawy moja ginekolog mówi ze mogę pic jak najbardziej, wszystko byle z umiarem. Za kawa nie przepadam wiec nie piję ale czarna herbatę od dziecka uwielbiam i teraz pozwalam sobie jedna lub dwie słabsze dziennie wypić [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Mimicat, mam dokładnie takie samo zdanie, to są najlepsze kryminały jakie czytałam. Ciężko mi teraz znaleźć autora dorównującego Nesbo.

@Paraplu. Ważne, że jesteś pod stałą kontrolą. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i ze za kilka tygodni lekarze będą już tego pewni.

@Syla88, zdecydowanie musisz więcej odpoczywać ;)

@Animatter ogromne dzięki :D tylko ciekawe czy u siebie znajdę. Wolałabym nie kupować przez internet, bo na codzien noszę raczej 34, a tu widzę że jest 36 więc wolałabym je zmierzyć.

Co do kawy to zgadzam się z @Dotkass, herbata, również zielona, czekolada, cola to wszystko w dużych ilościach jest szkodliwe a przyczepili się wszyscy do tej kawy. Ja piję sobie rano jedną kawę i będę piła jeśli będę miała ochotę :)
 
@mavika to tak jak ja :) szpilek dwie pary a sportowych 60 wylatują już z każdej szafy jaka posiadam :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Czytając wpisy już myślałam, że tylko ja szpilek nie noszę i się poczułam jak babochłop :) W ogóle to najlepiej się czuję w luźnych spodniach bo nie cierpię swoich nóg. Legginsy tylko i wyłącznie do kozaków.

Co o kawy - ja piję jedną rozpuszczalną z mlekiem kokosowm dziennie. Ale mam mega niskie ciśnienie więc muszę. Przed ciążą piłam wiadro sypanej więc i tak jest progres :)
 
@Lali mnie tez właśnie zaczęła bolec głowa. Nagle przestało padać, wyszło słońce, zrobiło się niemalże gorąco i jest efekt- szybka zmiana ciśnienia...masakra

Tez uwielbiam zapach kawy, pic nie muszę, herbaty nie koniecznie a w ciąży to już w ogóle, chyba, ze bawarkę- to jeszcze przejdzie, no i jedyne co z ciepłych wchodzi to kawa zbożowa i od czasu do czasu czekolada [emoji12] (od jakiś dwóch tyg)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Czytając wpisy już myślałam, że tylko ja szpilek nie noszę i się poczułam jak babochłop :) W ogóle to najlepiej się czuję w luźnych spodniach bo nie cierpię swoich nóg. Legginsy tylko i wyłącznie do kozaków.

Co o kawy - ja piję jedną rozpuszczalną z mlekiem kokosowm dziennie. Ale mam mega niskie ciśnienie więc muszę. Przed ciążą piłam wiadro sypanej więc i tak jest progres :)
Nie tylko Ty @mavika nie chodzisz w szpilkach :) Ja na co dzień cały czas adidasy. Tak mi najwygodniej, a teraz w ciąży tym bardziej. Narzeczonego na co dzień też mam takiego sportowego, więc się dobraliśmy. Chyba, że jest okazja, to pantofle i coś na obcasie. Ale to musi być okazja :)
 
Do góry