reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski! 💝

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U mnie zero objawów. Ale ja już miałam wszystkie objawy ciążowe a w ciąży nigdy nie byłam, więc staram się na to nie patrzeć xD
Ja była już w ciąży ale nic konkretnego sobie nie przypominam poza bólem pleców który mnie nawiedził już jak o niej wiedziałam koło 6 tygodnia no i brakiem okresu 😅 ale to było 10 lat temu więc czuję się jak świeżak . I wypatruje czego kolwiek niby 11 dni do @ przy cyklach 31-33 dyniowych więc ciężko co kolwiek było wyznaczyć 😅 i od 13 DC mecze męża co drugi dzień hah
 
reklama
U mnie zaczął się ból podbrzusza, a zawsze jak w zegarku 7 dni później przychodzi @
U mnie też coś czasem zakuje i dziś mieliło mnie w brzuchu jak na @ ale on ma być niby za 11 dni +/- a mnie brzuch pobolewa tylko jak już go dostanę a tym razem jak zaczęło kuć w jajniku prawdopodobnie w dniu owu czyli od 17 DC tak kuje do dziś to samo piersi zawsze zaczynały boleć 2-3 dni przed @ a teraz od owu się utrzymuje ale taki że dopiero jak złapie i lekko ścianę to czuję bol
 
Ja testuję już od 5 dni 🙈 @ przewidywany wg kalendarzyka 25.01 wg ostatniego @ 29.01 lub 1.02. Łapię się? 😁
Od 14 do 20 pobolewało mnie podbrzusze z różnym nasileniem, od 2 dni bardziej mnie rozpiera, piersi mam normalne, tylko sutki mnie bolą po dotknięciu, dzisiaj bolał mnie żołądek od rana i biegalam do wc , potem mnie mdliło. Chyba jakis wirus mnie dopadł. Zgagę mam od tyg ale ogólnie pilnuje diety, więc raczej to jej skutek uboczny, siusiam często, ale na diecie rowniez duzo więcej piję, a dzisiaj doszlo mi pieczenie na wieczór przy oddawaniu moczu, nie wiem skąd to.
Test wyszedł dziwnie negatywny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja testuję już od 5 dni 🙈 @ przewidywany wg kalendarzyka 25.01 wg ostatniego @ 29.01 lub 1.02. Łapię się? 😁
Od 14 do 20 pobolewało mnie podbrzusze z różnym nasileniem, od 2 dni bardziej mnie rozpiera, piersi mam normalne, tylko sutki mnie bolą po dotknięciu, dzisiaj bolał mnie żołądek od rana i biegalam do wc , potem mnie mdliło. Chyba jakis wirus mnie dopadł. Zgagę mam od tyg ale ogólnie pilnuje diety, więc raczej to jej skutek uboczny, siusiam często, ale na diecie rowniez duzo więcej piję, a dzisiaj doszlo mi pieczenie na wieczór przy oddawaniu moczu, nie wiem skąd to.
Test wyszedł dziwnie negatywny.
Pewnie, że się łapiesz :D Wpisuję na 1 lutego, ale kiedy bedziesz testować to daj znać :D jak przed lutym to też daj znać jak wynik :)
 
Pewnie, że się łapiesz :D Wpisuję na 1 lutego, ale kiedy bedziesz testować to daj znać :D jak przed lutym to też daj znać jak wynik :)
Dzisiaj zrobilam i wciąż negatywny, @ tez brak, czyli najpewniejszy termin @ to 29.01 czyli za 4 dni, chyba zaczynam tracic pozytywne nastawienie. Chociaz 14dpo owu będzie 28.01. No nic, czekac na kolejny poranek trzeba.
 
reklama
Hej, dołączam 👋😃 mi Flo pokazuje owu na 7.02 więc pewnie kolo 17-18 ale z konkretną data też poczekam jak już będę wiedziała że owu była 😃
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
2 tys
Wyświetleń
142 tys
Do góry