reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

U mnie dalej ten link nie działa [emoji849] może ktoś pomoże? Cały czas mi się wyświetla tylko etykietka forum a jak wchodzę z przeglądarki to wyskakuje błąd że nie ma takiej strony...
 
reklama
Dobrze ze ja od początku korzystam z forum za pomocą przeglądarki:p nie muszę się przestawiać. Mam nadzieje ze wszystkim zadziała. Bo szkoda by było zostawiać któraś dziewczynę. Myśle ze jak komuś kto sie naprawdę udziela tutaj, nie będzie działać to chyba zostaniemy tutaj??
 
U mnie i dzidzi wszystko ok. Maleństwo 36mm [emoji3059] musicie mi powiedzieć czy da się z tego zobaczyć płeć, bo ja kompletnie nie rozumiem tego wróżenia [emoji23]
IMG_20190724_140339472.jpeg
 
Dziewczyny dostałam jakas wiadomość z linkiem do działu zamkniętego tutaj ale on nie działa nawet jak wklejam w przeglądarkę
Nie mam pojęcia czemu u ciebie nie działa ... :unsure: ja dostałam wiadomość prywatna od aniaslu i weszłam w link i przekierowalo mnie od razu na zamknięty, dlatego zaraz napisałam tutaj czy tak przechodzimy ...
Ja tez od początku korzystam z przeglądarki, choć pobrałam apke ale nie umiem się tam jakoś odnaleźć... wszystko dla mnie jakieś dziwne tam o_O
Spróbuj jeszcze za jakiś czas ...;)
 
Dziewczyny jak Wy ogarniacie jak co komu odpowiedzieć w jednej wiadomosci ? Jak dojdę do konca to już nie wiem co komu miałam napisać wcześniej.
Któraś pisała ze ma bicie serce szalone- ja tez tak mam i zadyszkę z byle czego, serce wali wtedy jak bym przebiegła półmaraton.
Nic nie dostałam odnośnie forum prywatnego. Jest jakiś inny wątek ? Inaczej się wchodzi?
 
Dziewczyny jak Wy ogarniacie jak co komu odpowiedzieć w jednej wiadomosci ? Jak dojdę do konca to już nie wiem co komu miałam napisać wcześniej.
Któraś pisała ze ma bicie serce szalone- ja tez tak mam i zadyszkę z byle czego, serce wali wtedy jak bym przebiegła półmaraton.
Nic nie dostałam odnośnie forum prywatnego. Jest jakiś inny wątek ? Inaczej się wchodzi?
Ja dzisiaj pisałam o kołataniu serca, no wali mi jak oszalałe...
Odnośnie prywatnego wątku powinnaś dostać wiadomość na forum z linkiem :)
Ja odpisuje na bierząco w aplikacji, potem czytam posty i dopisuję (oznaczam) po kolei osoby, którym chcę odpowiedzieć. bo z cytowaniem, to potrafię w aplikacji tylko jednej osobie odpowiedzieć, w przeglądarce też mogę kilka cytatów zapodać :)
 
Dziewczyny jak Wy ogarniacie jak co komu odpowiedzieć w jednej wiadomosci ? Jak dojdę do konca to już nie wiem co komu miałam napisać wcześniej.
Któraś pisała ze ma bicie serce szalone- ja tez tak mam i zadyszkę z byle czego, serce wali wtedy jak bym przebiegła półmaraton.
Nic nie dostałam odnośnie forum prywatnego. Jest jakiś inny wątek ? Inaczej się wchodzi?
Wstawiając znaczek @ i wpisując nick osoby której chcesz odpisać możesz odpisać kilku osobom naraz. A jak czytasz możesz kliknąć odpowiedz i odpisać danej osobie i czytać dalej- odpowiedź pokaże się na końcu.
 
reklama
Dziewczyny jak Wy ogarniacie jak co komu odpowiedzieć w jednej wiadomosci ? Jak dojdę do konca to już nie wiem co komu miałam napisać wcześniej.
Któraś pisała ze ma bicie serce szalone- ja tez tak mam i zadyszkę z byle czego, serce wali wtedy jak bym przebiegła półmaraton.
Nic nie dostałam odnośnie forum prywatnego. Jest jakiś inny wątek ? Inaczej się wchodzi?
Dodaje sobie do cytatów, a potem wstawiam cytat
 
Do góry