reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Ja po wizycie wg usg 10+6 i termin na 9.02.dzidzia ok rozwija się prawidłowo macha rączkami i nóżkami.
Niestety krwiak jest dalej, co mnie martwi większy niż ostatnio. Dalej duphaston 2x1.
 
reklama
U mnie tez nadal bez szczególnych zmian :( codziennie oglądam się w lustrze. Jedynie co zauważyłam ze nie mogę go już wciągnąć jak wcześniej ale wszystkie ciuchy się jeszcze mieszczę . tez zaczynam jutro 13t.
Ale nie martwmy się :) doczekamy się swoich brzuszków a później pewnie będziemy tęsknić za płaskimi... co potwierdza pewnie inne dziewczyny ktore już w kolejnych ciążach :)
U mnie też bez zmian spektakularnych na brzuchu mieszcze się w każde spodnie:) I we wszystkie ubrania.
Dziś było tylko smiesznie rano bo jak się okazuje ciasno jest w sukience w biuscie:) wiem że to wina dopasowanej sukienki. no nic zamiast brzucha rośnie mi biust. :)
Teraz mam dylematy bo za miesiąc wesele brata A ja nie wiem co z kiecka:) ile czekać jeszcze Żeby kupić;)
 
A moje piersi z kolei są identycznego rozmiaru jak były :)

Ja też się mieszczę w stanik normalnie, więc biust zrobił się tylko pełniejszy [emoji16]
Na brzuchu jeszcze zmian nie widzę, w zasadzie nie różni się jeszcze od tego pierwszego zdjęcia, co wstawiłam. Ciuchy pasują, a spodnie nada z tyłka spadają. No nic. Trzeba poczekać na ten brzuchol [emoji16]
 
Super że dzidzia ok. A co lekarz mówi c krwiaku? Oby szybko zaczął się zmniejszać
Ja po wizycie wg usg 10+6 i termin na 9.02.dzidzia ok rozwija się prawidłowo macha rączkami i nóżkami.
Niestety krwiak jest dalej, co mnie martwi większy niż ostatnio. Dalej duphaston 2x1.
U nas już się rozeszło, że jestem w ciąży. Wczoraj babka obstawiala, że mam termin na grudzień [emoji23] a dzisiaj druga czy już znam płeć [emoji23] no ale tak to jest jak ma się brzuszek ciążowy jeszcze przed ciąża [emoji849] miałam schudnąć przed staraniami. Schudłam tylko 5 kg i zaliczyliśmy wpadkę. Bardzo kochaną już wpadkę [emoji16]
 
Super że dzidzia ok. A co lekarz mówi c krwiaku? Oby szybko zaczął się zmniejszać
U nas już się rozeszło, że jestem w ciąży. Wczoraj babka obstawiala, że mam termin na grudzień [emoji23] a dzisiaj druga czy już znam płeć [emoji23] no ale tak to jest jak ma się brzuszek ciążowy jeszcze przed ciąża [emoji849] miałam schudnąć przed staraniami. Schudłam tylko 5 kg i zaliczyliśmy wpadkę. Bardzo kochaną już wpadkę [emoji16]
Ooo to tak jak ja :D też przed ciąża schudłam 5 kg i miałam w planie więcej haha ale.. nie zdążyłam :p
 
@Paryżanka wstawiam te zdjęcia, ale tak jak mówiłam, bez szału :D Mega niewyraźnie uchwycone:p
 

Załączniki

  • F9B0A3C3-7882-46A3-AD14-C700985E7F8B.jpeg
    F9B0A3C3-7882-46A3-AD14-C700985E7F8B.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 97
  • E37F8B9B-1F81-45AE-992F-998F6EED8C9D.jpeg
    E37F8B9B-1F81-45AE-992F-998F6EED8C9D.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 83
reklama
Ooo to tak jak ja :D też przed ciąża schudłam 5 kg i miałam w planie więcej haha ale.. nie zdążyłam :p
Schudniemy po ciąży [emoji14]. Mam nadzieję że dużo nie przybiorę. Na razie waga stoi od 2 miesięcy. W pierwszej niby przytyłam 12 kg, ale tydzień po porodzie miałam tyle samo co przed ciąża. Szkoda, że potem szybko waga poszła do góry [emoji3525]
 
Do góry