reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Ja się zastanawiałam czy nie zrezygnować z lakieru hybrydowego na czas ciąży. Co Wy o tym sądzicie? Czytałam że tak jak w przypadku farbowania włosów nie ma żadnych zagrożeń ale sama nie wiem
 
reklama
Screenshot_20190718-132010.jpg

Gondola nakładana na rozlozoną spacerówke wiem że komuś może się podobać no ale do mnie wtedy to nie przemawiało i hormony tez zrobiły swoje bo beczałam jak bóbr [emoji23]

Hmm tez nie słyszałam zeby były jakieś przeciwwskazania do robienia hybryd :D moja znajoma całą ciąże sama sobie robiła paznokcie [emoji14]
 
@coco07 i @Julika.s powodzenia , miłego oglądania maleństw! [emoji3531] Które macie tygodnie? Ja mam w poniedziałek prenatalne, a to już będzie 13 tydz więc dość późno chyba.

Dziewczyny farbujecie włosy? Pewnie będzie tyle opinii co głów. Ja nie mogę się zdecydować... Chciałam poczekać do drugiego semestru, ale wychodzę jutro "do ludzi " a z włosów siwki wystają :( i nie wiem.
Ja na prenatalnych będę dokładnie w 12t+6 więc wcale nie wcześniej, teraz kazali mi tylko zrobić PAPP-A bo podobno najlepiej na przełomie 10 i 11 tygodnia, ale co przychodnia to opinia [emoji6] jedni mówią że najlepiej z krwi i USG robić tego samego dnia inni że na USG już przyjsc z wynikami [emoji28] będzie co ma być [emoji6]

Ja włosy teraz farbowałam normalnie [emoji6] byliśmy w zeszłym tygodniu na weselu i jakoś było trzeba wyglądać [emoji16] a farby w tym momencie nie zawierają tyle amoniaku a dawno temu, ale opinia o farbowaniu od wieeeeelu lat nie jest aktualizowana [emoji28]
 
a tą glukozę to się samemu kupuje tak? i przychodzi się z nią na badanie ? Siostra mówiła mi że miała swoją cytrynę i sobie wciśneła, ale czytam też, że wynik może być wtedy nie do końca prawidłowy
No mi dr zabronił używać czegokolwiek.
Czesc!
Czy mozna jeszcze dolaczyc?
Mam termin gdzies na 23.02.
Obecnie 8t+3d.
Ciaza jest z invitro. Walczylismy 2 lata, mam endometrioze, mialam 6 transferow. Przy 4 rowniez udalo sie na chwile, ale okazalo sie puste jajo plodowe, koniec koncow lyzeczkowanie.
W czerwcu byl 6 transfer i na razie wszystko jest ok. Pomalu odstawiam niektore leki podtrzymujace ciaze, chociaz i tak mam ich zapewne duzo w porownaniu z Wami :)
Witaj Kochana! Zozgosc się. Wpisz w tabelkę. Już Cię stąd nie puścimy :)
@Mamasita2019 to będę musiała wziąć jakąś książkę albo szydełko [emoji16]

@coco07 @Julika.s trzymam kciukasy!

@MadalenaWedel rany, to ja nie wiem jak tyle na dupie usiedzę...

@Kurcia witaj! Rozgość się w naszych skromnych progach :)

Kupiłam dzisiaj w biedrze kwiatki, bardzo je lubię, bo naprawdę długo stoją w wazonie :)

Zobacz załącznik 999758
Ja sobie kupiłam wczoraj gerberki... Też takie jasne różowe. Cudo!
 
@Mamasita2019 ja nie mam zamiaru rezygnować z hybrydy, tylko muszę ruszyć dupkę, by sobie ją zrobić :D koleżanka do końca ciąży robiła sobie pazurki, jedyny minus, że bardzo szybko jej rosły [emoji16]

Ja też Wam powiem, że paznokcie mam mega! Jak zawsze mi się łamały, tak teraz twarde i ładnie rosną. Jestem zadowolona :D
Co macie na obiad dzisiaj? Ja będę dobić placki z cukinii i ziemniaków :)
 
@godzbal no ja dokładnie tak samo! Rosną mi pazury jak na drożdżach :D też zawsze miałam słabe i łamliwe ale hybryda mi je trochę naprawiła. Ja na obiad dziś jajko sadzone z ziemniaczkami i fasolka polana bułka tarta <mniam>
 
No właśnie różne są opinie. Ja jak już sama muszę farbowac bo w salonie to koszt tutaj ok 800-1000zl, i w tej chwili mnie nie stać. Kupiłam taka farbę zmywalna po 6 tyg bez amoniaku, sprawdziłam i nie śmierdzi nawet ;) ale ja i tak cykor jestem :p
@godzbal też w życiu nie miałam tak pięknych paznokci! ♥️
@Mamasita2019 ja na razie zrezygnowałam z hybrydy, ale najbardziej ze względu na zapachy:p kupilam lakiery bez tego skladnika forma... cos tam ;) no ale jak pisalam - ja cykor jestem :D umówiłam się w Polsce na hybryde ok 20tyg, może wtedy będę już odwazniejsza :p
 
Ej no to wy dostaliście jeszcze wózek na wypasie, bo ma skrętne koła, a ja od teściów dostałam coś w tym stylu tylko jeszcze bardziej obciachowy.
Zobacz załącznik 999772
Gondola nakładana na rozlozoną spacerówke wiem że komuś może się podobać no ale do mnie wtedy to nie przemawiało i hormony tez zrobiły swoje bo beczałam jak bóbr [emoji23]

Hmm tez nie słyszałam zeby były jakieś przeciwwskazania do robienia hybryd :D moja znajoma całą ciąże sama sobie robiła paznokcie [emoji14]
Screenshot_20190718-134429_OLXpl.jpeg
Screenshot_20190718-134422_OLXpl.jpeg
 
Wiesz no ja tez bym plakala [emoji1787]rozumiem cie. Widze ze nie tylko dla mojego meza liczy sie tylko to by bylo w czym wozic, wczoraj pokazal mi taki wozek w jakims sraczkowatym kolorze to mu powiedzialam ze takim to moze sobie po ziemniaki jezdzic . Jak sie komus podoba to spoko, ale chyba najwazniejsze by to mama byla zadowolona [emoji3526]
Zobacz załącznik 999772
Gondola nakładana na rozlozoną spacerówke wiem że komuś może się podobać no ale do mnie wtedy to nie przemawiało i hormony tez zrobiły swoje bo beczałam jak bóbr [emoji23]

Hmm tez nie słyszałam zeby były jakieś przeciwwskazania do robienia hybryd :D moja znajoma całą ciąże sama sobie robiła paznokcie [emoji14]
 
reklama
Ja zrobiłam wczoraj na kolację takie placki, bo mi się cukinia walała po kuchni.
@Mamasita2019 ja nie mam zamiaru rezygnować z hybrydy, tylko muszę ruszyć dupkę, by sobie ją zrobić :D koleżanka do końca ciąży robiła sobie pazurki, jedyny minus, że bardzo szybko jej rosły [emoji16]

Ja też Wam powiem, że paznokcie mam mega! Jak zawsze mi się łamały, tak teraz twarde i ładnie rosną. Jestem zadowolona :D
Co macie na obiad dzisiaj? Ja będę dobić placki z cukinii i ziemniaków :)
 
Do góry