reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@MadalenaWedel rzeczywiście, opinia może być też oparta na jakichś starych info. Ale tu generalnie wszyscy są za naturą, mało która farbuje, a siwki są na porządku dziennym;) tyle, że Dunki to w większości blondynki to nie widaćtak bardzo, u mnie na ciemnych włosach to tragedia :(
Też PAPPe miałam w 10 tyg:)
 
reklama
My jeśli chodzi o wózek to chyba spacerówkę tylko dokupimy, bo wózek od synka nie jest w złym stanie jeśli chodzi o nosidełko i gondole.. tylko wyprać trzeba :p :D
 
A u mnie dzisiaj mielone będą, takie piekarnikowe [emoji16][emoji28] ja bardzo lubię ale mój Wstręciuch wolał zawsze smażone, a teraz dostał ode mnie zakaz i będzie jadł tylko to co mu przygotuję [emoji16] choć jutro sobie zażyczył sushi więc mu przygotuję [emoji28] robię z łososiem wędzonym zawsze [emoji16]
FB_IMG_1563450567402.jpeg
FB_IMG_1563450573778.jpeg
FB_IMG_1563450579356.jpeg
 
@Velvetka no to tez piękna bryka została wam podarowana [emoji23]

@Koliberka dokładnie, to nam się najbardziej podobać bo my najczęściej będziemy ten wózek pchać [emoji123] mój od tamtego czasu mi się nie wtrąca :D czasami synkowi zamówił jakieś ciuszki bez zapytania ale że z hm to tam sporo mają fajnych ubranek :D w koncu to tez jego dziecko to niech ma jakąś radość haha

Ja pappe będę miec razem z usg czyli to będzie 11+3, tez sie zdziwilam ze tak szybko bo przecież może się okazać że dzidzia jest mniejsza no ale zobaczymy [emoji14]

Kurde wy to zdolne kuchareczki jesteście :D ja to nie lubie gotować :D nigdy też nie wiem co na obiad zrobić i intensywnie myślę juz dzień wcześniej [emoji23] dobrze ze wrzucacie tu jakieś propozycje to moze w 2 trymestrze jak przejdą mdłości, ruszę z gotowaniem na pełnej haha
 
reklama
@godzbal no ja dokładnie tak samo! Rosną mi pazury jak na drożdżach :D też zawsze miałam słabe i łamliwe ale hybryda mi je trochę naprawiła. Ja na obiad dziś jajko sadzone z ziemniaczkami i fasolka polana bułka tarta <mniam>
U mnie był ten sam zostaw prawie tylko ziemniaki z koperkiem, sadzone, i maślanka :D plus ogor kiszony
 
Do góry