reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Czesc!
Czy mozna jeszcze dolaczyc?
Mam termin gdzies na 23.02.
Obecnie 8t+3d.
Ciaza jest z invitro. Walczylismy 2 lata, mam endometrioze, mialam 6 transferow. Przy 4 rowniez udalo sie na chwile, ale okazalo sie puste jajo plodowe, koniec koncow lyzeczkowanie.
W czerwcu byl 6 transfer i na razie wszystko jest ok. Pomalu odstawiam niektore leki podtrzymujace ciaze, chociaz i tak mam ich zapewne duzo w porownaniu z Wami :)
Witamy w naszym gronie! I trzymamy kciuki za nudną ciążę [emoji16]
 
reklama
@Mamasita2019 to będę musiała wziąć jakąś książkę albo szydełko [emoji16]

@coco07 @Julika.s trzymam kciukasy!

@MadalenaWedel rany, to ja nie wiem jak tyle na dupie usiedzę...

@Kurcia witaj! Rozgość się w naszych skromnych progach :)

Kupiłam dzisiaj w biedrze kwiatki, bardzo je lubię, bo naprawdę długo stoją w wazonie :)

IMG_3870.JPG
 
@Kurcia witaj :) pewnie ze mozesz dolaczyc :)

Wiecie co ja to podziwiam ze wasi faceci tak sie angazuja w wybor wozka. Mojego interesuje tylko cena [emoji1787] no i nie lubi wlasnie typu quinny, nie podobaja mu sie takie dziwaczne, ale to juz kwestia gustu. Na reszcie on sie nie zna, ma byc wygodny dla mnie bo to ja najczesciej bede uzywac, wiec to ja glownie decyduje co ma byc :)

Fajnie ze mozecie sobie same w aptece kupic ta glukoze cytrynowa. Tu sie przychodzi na badanie daja ci butelke i masz to wypic. Juz bym chciala miec ta glukoze za soba, nie nawidze tego badania.
 
@coco07 i @Julika.s powodzenia , miłego oglądania maleństw! ♥️ Które macie tygodnie? Ja mam w poniedziałek prenatalne, a to już będzie 13 tydz więc dość późno chyba.

Dziewczyny farbujecie włosy? Pewnie będzie tyle opinii co głów. Ja nie mogę się zdecydować... Chciałam poczekać do drugiego semestru, ale wychodzę jutro "do ludzi " a z włosów siwki wystają :( i nie wiem.
 
Podobno w 1 trymestrze nie powinno sie farbowac. Ja planuje rozjasniac w pazdzierniku. Moze tez zalezy jaka farbe sie uzyje.
@coco07 i @Julika.s powodzenia , miłego oglądania maleństw! [emoji3531] Które macie tygodnie? Ja mam w poniedziałek prenatalne, a to już będzie 13 tydz więc dość późno chyba.

Dziewczyny farbujecie włosy? Pewnie będzie tyle opinii co głów. Ja nie mogę się zdecydować... Chciałam poczekać do drugiego semestru, ale wychodzę jutro "do ludzi " a z włosów siwki wystają :( i nie wiem.
 
Powodzenia na prenatalnych czekamy na wieści i zdjęcia [emoji173]️

@godzbal piękne kwiatki :D a co do psa to ja się zawsze smieje z psa rodzicow bo tez tak do torby zagląda i wtedy wygląda jak małe dziecko które zawsze sznupie po reklamówkach jak mama wraca z zakupów [emoji23]
Co do glukozy to fakt, masakra :D ja myslalam ze tam nie wysiedze :D mi powiedzieli ze mam przynieść butelke z wodą niegazowana, zrobić glukoze i pić małymi łyczkami po pobraniu krwi najpierw na czczo.. Jezu nie wypiłam małymi łyczkami bo bym umarła haha później mialam pobierane po godzinie i następnie po kolejnej godzinie :D czas mi umilał fikający w brzuchu Dominik[emoji23]

@coco07 no skumałam ze twój chce cały czarny i koniec :D tak przy okazji zagadałam jakby ktoś inny był zainteresowany :D

@Kurcia witamy i gratulacje
 
@coco07 i @Julika.s powodzenia , miłego oglądania maleństw! ♥ Które macie tygodnie? Ja mam w poniedziałek prenatalne, a to już będzie 13 tydz więc dość późno chyba.

Dziewczyny farbujecie włosy? Pewnie będzie tyle opinii co głów. Ja nie mogę się zdecydować... Chciałam poczekać do drugiego semestru, ale wychodzę jutro "do ludzi " a z włosów siwki wystają :( i nie wiem.
Ja jestem w 11+2 tc :) ja bym farbowała włosy :) też już mam odrosty i za niedługo bede musiała się wybrać do fryzjera
 
@coco07 i @Julika.s powodzenia , miłego oglądania maleństw! ♥ Które macie tygodnie? Ja mam w poniedziałek prenatalne, a to już będzie 13 tydz więc dość późno chyba.

Dziewczyny farbujecie włosy? Pewnie będzie tyle opinii co głów. Ja nie mogę się zdecydować... Chciałam poczekać do drugiego semestru, ale wychodzę jutro "do ludzi " a z włosów siwki wystają :( i nie wiem.
Ja farbowalam w pierwszej ciąży i teraz też :) dziś już nie takie farby jak kiedyś, zmieniły się składy i nie ma zagrożeń. No chyba, że jakies inwazyjne zabiegi, to wtedy wiadomo...
 
@Søde85 Ja słyszałam że można farbować i mama ginekolog tez o tym mówiła :D teraz chyba już większość farb jest bezpiecznych?

@Koliberka piona, ja też decyduje jaki wózek i wszystko inne :D dla mojego to czarna magia :D ja mu po prostu pokazuje co wybrałam [emoji14] przy synku dostaliśmy od znajomych ich wozek.. Starsi ludzie więc oni uwagi nie zwracali na to jak wyglądał i tez go dostali po kimś tam :D jezusiu no okropny, taki cały porysowany i wygladal jak za 100 zl :D do tego taki ogromny, ciężki,no plakac mi się chciało jak mój powiedzial ze ten wózek jest spoko i innego nie kupujemy [emoji23] w koncu ja i moja mama mu przegadalysmy ze chyba sam sobie będzie tym jeździć a my kupujemy inny wózek :D jak znajdę foto to pokaże w czym mój męzowy chcial dziecko wozić [emoji23]

To chyba na tyle, dziecko ma drzemke więc trzeba się zrelaksować :D siedze u rodzicow i czekam na gołąbki [emoji7][emoji173]️
 
reklama
Tu chodzi o to żeby nie zamykać się z oparami tych farb i rozjaśniaczy w ciasnych pomieszczeniach bez okna lub klimatyzacji. Jak jeat klimatyzacja lub dobra wentylacja w salonie fryzjerskim to jest ok. Ja osobiście farbowałam w pierwszej ciąży w 11t, bo w 12t brałam ślub. [emoji16]
@coco07 i @Julika.s powodzenia , miłego oglądania maleństw! [emoji3531] Które macie tygodnie? Ja mam w poniedziałek prenatalne, a to już będzie 13 tydz więc dość późno chyba.

Dziewczyny farbujecie włosy? Pewnie będzie tyle opinii co głów. Ja nie mogę się zdecydować... Chciałam poczekać do drugiego semestru, ale wychodzę jutro "do ludzi " a z włosów siwki wystają :( i nie wiem.
 
Do góry