reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

Hej dziewczyny podczytywałam was trochę ale nie idzie przerobić tego co naskrobałyście ja chciałabym oficjalnie u was przycupnąć [emoji3][emoji16].
Dziś potwierdzony 8 tc. a dokładnie 7+2 serduszko pięknie bije i fasolcia ma 11mm.[emoji173] Mam nadzieje że przyjmniecie mnie do siebie [emoji3].
O mnie tak w skrócie to mam 28 lat, jednego syna 8 latka, a o drugą dzidzie staraliśmy się rok [emoji4] aż w koncu pykło termin mam na 25.02.
 
reklama
Hej dziewczyny podczytywałam was trochę ale nie idzie przerobić tego co naskrobałyście ja chciałabym oficjalnie u was przycupnąć [emoji3][emoji16].
Dziś potwierdzony 8 tc. a dokładnie 7+2 serduszko pięknie bije i fasolcia ma 11mm.[emoji173] Mam nadzieje że przyjmniecie mnie do siebie [emoji3].
O mnie tak w skrócie to mam 28 lat, jednego syna 8 latka, a o drugą dzidzie staraliśmy się rok [emoji4] aż w koncu pykło termin mam na 25.02.
Cześć! Witaj w naszym gronie i rozgość się :D Fajnie, że nas przybywa :)
 
Ja czuje takie delikatne łaskotanie :p i teraz jestem pewna ze to dzieciaczki bo podczas usg jak robiły fikołki tez czułam to samo :)
Kurde ja dziś kończę 9t0d i od kilku dni coraz częściej czuje bardzo nisko takie bąbelki jakby dziwne nie wiem co to ale coraz częściej na USG dzidzia się nie ruszala ale było 8t1d od niedawna tak mam ale to przecież nie realne żeby czuć dzidzię dlatego pytam może to jakiś objaw :)
 
Cześć dziewczyny:-)
Przeczytałam wszystko ale nie dałam rady dziś z Wami pospamować. Mądre z Was kobitki bardzo jak tak się czyta aż miło.
Fajne mamuśki te nasze maluchy będą miały.
Co do posiłków to ja kurczę jadłam cały czas łososia w każdej postaci, nawet nie pomyślałam, że wędzony nie wskazany.
Za to wczoraj jak chciałam depilowac nogi elektrycznym depilatorem to czytałam czy można;-)
Wasze jedzonko ,pyszności aż ślinka cieknie.
Ja dziś na obiad zamówiłam sobie do pracy makaron ze szpinakiem, łososiem, suszonymi pomidorami i tak się najadłam , że od obiadu nic nie jadłam ;-)
Na l 4 idę od sierpnia, dałam miesiąc koleżankom z zespołu żeby sobie jakoś poukładały wszystko beze mnie.
Mam dziewczyny super patent na zaparcia. Wzięłam do pracy jogurt, zapomniałam i cały dzień był w torebce. Wróciłam do domu i bez zastanowienia włożyłam to do lodówki. Wieczorem mnie naszło na jogurt i to zjadłam, 5 minut i posiedzenie na tronie konkretne;-)
Ja się jeszcze zastanawiałam co nie tak z tym jogurtem;-)
 
Cześć dziewczyny:-)
Przeczytałam wszystko ale nie dałam rady dziś z Wami pospamować. Mądre z Was kobitki bardzo jak tak się czyta aż miło.
Fajne mamuśki te nasze maluchy będą miały.
Co do posiłków to ja kurczę jadłam cały czas łososia w każdej postaci, nawet nie pomyślałam, że wędzony nie wskazany.
Za to wczoraj jak chciałam depilowac nogi elektrycznym depilatorem to czytałam czy można;-)
Wasze jedzonko ,pyszności aż ślinka cieknie.
Ja dziś na obiad zamówiłam sobie do pracy makaron ze szpinakiem, łososiem, suszonymi pomidorami i tak się najadłam , że od obiadu nic nie jadłam ;-)
Na l 4 idę od sierpnia, dałam miesiąc koleżankom z zespołu żeby sobie jakoś poukładały wszystko beze mnie.
Mam dziewczyny super patent na zaparcia. Wzięłam do pracy jogurt, zapomniałam i cały dzień był w torebce. Wróciłam do domu i bez zastanowienia włożyłam to do lodówki. Wieczorem mnie naszło na jogurt i to zjadłam, 5 minut i posiedzenie na tronie konkretne;-)
Ja się jeszcze zastanawiałam co nie tak z tym jogurtem;-)
Hej :) Wędzonego mozna, tylko wędzony na ciepło- nie wiem czy w Polsce tak jest, ale tu jest zawsze info na opakowaniu jak ryba była wędzona. Większość jest jednak wędzona na ciepło , wiec no worries, a rybki sa zdroooweeee :)
I co z tym depilatorem???
 
Hej :) Wędzonego mozna, tylko wędzony na ciepło- nie wiem czy w Polsce tak jest, ale tu jest zawsze info na opakowaniu jak ryba była wędzona. Większość jest jednak wędzona na ciepło , wiec no worries, a rybki sa zdroooweeee :)
I co z tym depilatorem???

Też ciekawa jestem, bo dzisiaj moje nogi skosiłam depilatorem :D
 
Witam :) wlasnie z pracy wracam i kurcze tak mnie ciagnie w dole brzucha, ze jak odrobine sily potrzebowalam przy porzadkach na zamkniecie sklepu to nie dawalam rady. Krwawien zadnych nie ma, ale odrobina wysilku o czuje jakby mnie rozrywalo w srodku.
 
reklama
Hej :) Wędzonego mozna, tylko wędzony na ciepło- nie wiem czy w Polsce tak jest, ale tu jest zawsze info na opakowaniu jak ryba była wędzona. Większość jest jednak wędzona na ciepło , wiec no worries, a rybki sa zdroooweeee :)
I co z tym depilatorem???
Można depilowac bez obaw :-)
To spoko z tym łososiem, ja mięsa nie jem już wiele lat ryby to główne źródło białka u mnie.
 
Do góry