reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@Różamama kciuki żeby się jeszcze u Ciebie rozkrecilo w tą dobra stronę [emoji173]️

U mnie 3-4 kg na minusie :) także trochę w szoku byłam jak stanęłam wczoraj na wadze :)

@godzbal ty ty ty juz czekam na to zdjęcie z niecierpliwością [emoji23] u mnie wczoraj był dzień bez wymiotów, swietowalam wieczorem ze znajomymi i zjadlam ciacho i frytki z maka [emoji23]

@Colorado1989 nie ma za co :D ja sie dzisiaj też umowilam ale do kliniki Sodowskich bo tez mają ten darmowy program i mam 24 lipca prenatalne :D mój lekarz wczoraj powiedzial ze mam iść na wskazany przez niego adres, do wybranego lekarza.. Sprawdziłam na stronie i u nich musialabym płacić także mhmmm lecę [emoji23][emoji23]

Co do witamin to ja narazie biore tylko kwas foliowy a od 12 tyg będę brac witaminy z dha :) wczoraj dostałam tyle leków ze szkoda gadac.. Fitolizyne, urosept, acard, aspargin i tardyferon fol. Nie cierpię brać leków, nigdy wcześniej tyle nie przyjmowałam i wydawało mi się że moje wyniki są ok..
 
reklama
Wiec daj kochana [emoji173]️ Ja dziś rozmawiałam z siostra, opowiadałam jej o Tobie, i ona przypomniała mi jak to u niej było z druga ciąża. Ze tez poszła w 7 tygodniu i lekarz nic nie widział oprócz ciałka żółtego i pęcherzyka. On jej powiedział wprost żeby sobie nadziei nie robiła na ta ciąże! A poszła jakiś 1,5 tyg później i wszystko było już ładnie widać. A zaraz Szymcio kończy 8 miesięcy i jest najcudowniejszym dzieckiem pod słońcem [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ Nie chce ci robić niepotrzebnych nadzieji, bo tez mize być tak ze u niej skończyło się to w ten sposób a u ciebue skończy się inaczej.. tez trzeba być na to przygotowanym. Ale jeśli lekarz mówi żeby dać szanse, to tak zrób i trzymam mocno kciuki [emoji5][emoji173]️[emoji110][emoji110]

Dzięki za wsparcie. Ja mam jeszcze dosyć duże plamienia wiec tego tez się obawiam. Kosmowka się odkleja. Lekarz powiedział ale tak delikatnie ze to tez mogło być od karmienia piersią ale nie jest to 100% pewność i ze mam się nie obwiniać.
Co do leków. Wczoraj lekarka zapisała mi luteinę a dziś doktor duphaston. Powiedział ze Luteina działa w 10% jak duphaston a w moim przypadku nic nie zadziałała wiec dał mi 2x0po 2 tabletki doustnie. Nie chce się nastawiać ale .......
 
@Różamama trzymam kciuki mocno jak się tylko da za Twoją kruszynkę, by miała siłę walczyć.
@Paryżanka jakbym była na Twoim miejscu to jeszcze wychodząc bym kogoś zabiła.

Naprodukowałyście tyle, że miałam co nadrabiać. Mi się wymioty rozkręcają i męczą, nie to, że zwracam wszystko co zjadłam tylko muszę się z WC Kaczką przywitać, pobeczeć jej trochę, jednego lub dwa pawie puścić i mi przechodzi.
Wystałam się robiąc gołąbki i mąż wczoraj marudził, że siedzę w domu i ciasta nie ma, to mu dzisiaj zrobiłam. Wy macie jagodzianki, a ja ciasto z jagodami.
Co do kilogramów to ja mam 1 do 2 kilo na plusie. Zależy w którym momencie dnia się zdążę i czy była kupka czy nie, a ostatnio robię raz w tygodniu.
 
Dodał tez ze mogą wystąpić duże krwotoki ale nie musza świadczyć o poronieniu. Dobra już kończę i nie będę siała zgroz . Za tydzień zobaczymy - co ma być to i tak będzie.
Aha no i muszę walczyć z moimi piersiami i synkiem
 
Dodał tez ze mogą wystąpić duże krwotoki ale nie musza świadczyć o poronieniu. Dobra już kończę i nie będę siała zgroz . Za tydzień zobaczymy - co ma być to i tak będzie.
Aha no i muszę walczyć z moimi piersiami i synkiem

Trzymam kciuki za Ciebie i tego okruszka! Niech walczy! A dla Ciebie dużo dużo cierpliwości i wytrwałości zarówno w związku z ciąża jak i synkiem [emoji813]️
 
A ja mam ślinotok dziewczyny jeszcze nigdy tak nie mialam.. mam taki nadmiar śliny że co chwilę muszę połykać i aż mi nie dobrze od tego... Macie jakiś sposób na to?


Jak u was z wagą? Ja wczoraj miałam taki wystający brzuch że aż bałam się wejść na wagę... Ale póki co pół kg na plusie... Więc to chyba jednak dzidza i może trochę wzdęcie... Bo jabłek się objadam młodych.. ogólnie mam chcice na warzywa i owoce.. wczoraj po 20 gotowałam ogórkowa tak mnie naszło.. i taka mocna, intensywna mi wyszła ze miałam ochotę pół gara na raz zjeść.,[emoji16]

JotkaSzczotka u mnie dziś pogoda też do d... Do tego o 4 obudziła mnie jakas natrętna muchu.. i teraz spać mi się chce.. a w. Pracy jestem.. córa chce się przytulać mąż mnie od niej odgadnie.. do tego mój syn ma problem z czytaniem i muszę z nim codziennie ćwiczyć żeby wypracować to przez wakacje.. i dukal mi od rana a mnie coś trafiało... No i jeszcze boje się wizyty.. Ech.. byle do wieczora

Ja mam taki ślinotok właśnie i nie wiem co by mogło na to pomóc. Albo mdłości albo non stop połykanie śliny. Jak nie urok to ... ;-) współczuję i łączę się w bólu.
W stresie jesteś i oczekiwaniu to wszysto bardziej drażni:-( Zobaczysz,że bedzie wszystko dobrze na wizycie, nie bój się :-*
 
@Kasia654 ja mam taki zestaw specjalny dla kobiet w ciazy, bierze sie co dziennie po 1 listku z 4 tabletkami.
20190710_151511.jpeg
20190710_151525.jpeg
 
Ja mam taki ślinotok właśnie i nie wiem co by mogło na to pomóc. Albo mdłości albo non stop połykanie śliny. Jak nie urok to ... ;-) współczuję i łączę się w bólu.
W stresie jesteś i oczekiwaniu to wszysto bardziej drażni:-( Zobaczysz,że bedzie wszystko dobrze na wizycie, nie bój się :-*
jestem w 11tc jak na razie u mnie ze śliną w porządku, raczej w drugą stronę- strasznie mnie suszy.
Jednak miewam ślinotoki przy zapaleniu gardła, wtedy staram się jeść takie wysuszające rzeczy, np. sos czosnkowy lub chrupki kukurydziane... może to pomoże.
 
reklama
Jeszcze jestem z wami dziewczyny. Doktor powiedział ze jest jeszcze pęcherzyk i mamy dać tej ciąży walczyć. Za tydzień kontrola. Dodał nie wyglada to najlepiej ale mamy dać szanse
Czyli jest jednak nadzieja. Oby Ci szybko ten tydzień zleciał i dzieciątko wywalczyło sobie życie. Dużo siły kochana.
 
Do góry