reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
@Różamama trzymam kciuki za Was, aby było wszystko w porządku!

@LittleStar moja bratowa w grudniu 2017 też niestety urodziła martwą córeczkę przez cc. Prawie w 7miesiacu była. Dostała krwotoku wewnętrznego, w ostatniej chwili na stół trafiła, bo byłoby i po niej [emoji20] straszna tragedia była to dla naszej rodziny. Sama strasznie to przeżywałam, a co dopiero musiała czuć ona.
Nic przyjemnego, ogromny żal i smutek. Ciężko się pozbierać..
 
@Megan22 Powodzenia kochana na wizycie ☺ Obyś zobaczyła dużego szkraba ;) i żeby wszystko było Ok ...

@LittleStar A można wiedzieć dlaczego straciłaś dzieciątko na tak wysokim już poziomie ciąży? :( Bardzo współczuje ...:sad:
Niestety nie jest to wyjaśnione mimo ze zrobiłam chyba wszystkie możliwe badania..:( lekarze stwierdzili że tak czasem bywa. Na ostatnim usg złe były przepływy w tętnicach macicznych
 
Ja jeszcze nie, ale w piatek mam wizytę więc może się już dowiem na kiedy mam się zapisać.

A dziewczyny macie już karty ciąży? bo ja ostatnio jak byłam to nie dostałam, pytam bo moja pierwsza ciąża i nie wiem kiedy powinnam dostać.

A i jeszcze jedno pytanie: mam już wynik badania moczu i wyszły mi liczne bakterie czy powinnam się tym martwić, czy dostanę od lekarza jakiś antybiotyk czy coś? (wizytę mam w ten piątek)
Ja nie dostałam jeszcze karty ciąży. Bakterie w moczu tez mi wyszły zaraz po teście. Zrobiłam posiew i wyszło idealnie bez bakterii. Może próbka się zabrudzila lub za długo leżała
 
Tak ale to jest liczone na podstawie pitu 11 i dochód dość wysoki bo 1922zl wychodzi na 1 członka rodziny też myślałam że nie dostaniemy z mężem bo on duże ma wypłaty a jednak [emoji3526]
Dzieki za odpowiedź, też myślę że teraz mi założy, bo to będzie 9 tydz, ale becikowego i tak nie dostanę bo to się liczy do jakiegos dochodu na rodzinę z tego co kiedyś czytałam.
 
reklama
Do góry