reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

reklama
He he, w wawrze też byłam to tylko koszulę ciążową dostałam. Ale zawsze można sprawdzić jeszcze raz, a nóż jakieś zwroty będą.
@Velvetka u nas zawsze ciężko coś dostać. Ja przeważnie jeżdżę do Wawra, tam jest większość rzeczy, których w Falenicy już nie ma np.
A jak się już w wawrze jest to już rzut beretem do starej miłosnej [emoji39]
 
@marta.kam
Wiesz ja to bym się nie odważył po takiej akcji wysyłać internetowo ksero swojego dowodu... Hakerzy teraz robią różne zeczy żeby pozyskać dostęp, różne przekierowanie i wogole.. Oby nie tym razem. Wogole pierwszy raz słyszę o wysyłaniu jakiego kolwiek ksero żeby uzyskać nowe hasło...

Kasiu! Sludziuchny bobas!!! Gratuluję!
[/QUOTE]Chcieli ksero bez danych wrażliwych. Czyli zakryłam nr PESEL czy nr dowodu. Było widoczne zdjęcie i imię i nazwisko, więc nic z tym nie zrobią.
 
@marta.kam
Wiesz ja to bym się nie odważył po takiej akcji wysyłać internetowo ksero swojego dowodu... Hakerzy teraz robią różne zeczy żeby pozyskać dostęp, różne przekierowanie i wogole.. Oby nie tym razem. Wogole pierwszy raz słyszę o wysyłaniu jakiego kolwiek ksero żeby uzyskać nowe hasło...

Kasiu! Sludziuchny bobas!!! Gratuluję!
[/QUOTE]
Onet czasem pyta o ksero d.o. Też miałam taka sytuację, jak zablokowałam sobie konto mailowe na Onecie i nie miałam jak odzyskać/zmienić hasła, ale wolałam zrezygnować z konta niż wysyłać ksero. Nigdy absolutnie mnie wysyłajcie ksero d.o. ! To bardzo duże ryzyko, jak dostanie się w niepowołane ręce.
 
reklama
Taki kokonik upatrzyłam na you tubie i już kupiłam materiały. Jak przyjdą będę szyć.
Screenshot_20190702-204046_YouTube.jpeg
 
Do góry