reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Witam mamuski. Ja bylam do tej pory w mamuskach styczniowych, chociaz termin z OM mam na luty. Dzis bylam na usg i jedyne co widac to pecherzyk. Lekarz powiedzial ze powinno byc chociaz cialko zolte ale tez go nie widzi. Zalamalam sie i poryczam. Tak bardzo chcialam tej ciazy i co prawda wyroku jeszcze nie ma ale jestem teraz pelna obaw. Ale lekarz kazal byc dobrej mysli i powtorzyc usg za tydzien a najlepiej za 2 jak wytrzymam bo powiedzial ze ciaza ma dzis 6t0d wiec cialko moze sie pojawic nawet za 2 dni. Nie wiem jak ja wytrzymam ten tydzien oczekiwania... przeczytalam juz w miedzy czasie chyba wszystkie posty o pustym pecherzyku. No coz, nadzieja umiera ostatnia
 
Witam mamuski. Ja bylam do tej pory w mamuskach styczniowych, chociaz termin z OM mam na luty. Dzis bylam na usg i jedyne co widac to pecherzyk. Lekarz powiedzial ze powinno byc chociaz cialko zolte ale tez go nie widzi. Zalamalam sie i poryczam. Tak bardzo chcialam tej ciazy i co prawda wyroku jeszcze nie ma ale jestem teraz pelna obaw. Ale lekarz kazal byc dobrej mysli i powtorzyc usg za tydzien a najlepiej za 2 jak wytrzymam bo powiedzial ze ciaza ma dzis 6t0d wiec cialko moze sie pojawic nawet za 2 dni. Nie wiem jak ja wytrzymam ten tydzien oczekiwania... przeczytalam juz w miedzy czasie chyba wszystkie posty o pustym pecherzyku. No coz, nadzieja umiera ostatnia
Trzymaj się i bądź dobrej myśli.
 
Ja poleciałam do lekarza bo ucho coraz gorzej nie chcieli mnie przyjąć. Może jutro się dostanę. Zapytałam tylko co robić bo jestem na początku ciąży, to powiedział że to najgorzej bo powinno się włączyć antybiotyk. Nie wezmę antybiotyku napewno.
 
Ja poleciałam do lekarza bo ucho coraz gorzej nie chcieli mnie przyjąć. Może jutro się dostanę. Zapytałam tylko co robić bo jestem na początku ciąży, to powiedział że to najgorzej bo powinno się włączyć antybiotyk. Nie wezmę antybiotyku napewno.
Też bym tak zrobiła ale widziałam przypadek zapalenia ucha gdzie trzebalo bębenek przebić bo było wysokie ciśnienie facet płakał jak dziecko był na motfinie i 2 tygodnie silny antybiotyk
 

Ej zobaczcie czy to wam działa???
[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] Czarna masa nie wie jak się obsłużyć[emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]
 
reklama
Ja poleciałam do lekarza bo ucho coraz gorzej nie chcieli mnie przyjąć. Może jutro się dostanę. Zapytałam tylko co robić bo jestem na początku ciąży, to powiedział że to najgorzej bo powinno się włączyć antybiotyk. Nie wezmę antybiotyku napewno.
Możesz popróbować domowymi sposobami typu trochę podgrzana w mikrofali cebula, w ścierkę ją zwaijasz i na ucho kładziesz (możesz też tam czosnek dodać). Kuzynka takie okłady robiła sobie jak była w ciąży i podobno działa cuda
 
Do góry