reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

Słuchajcie w ogóle to się tak jakoś nie przedstawiłam więc żeby było raźniej
Justyna, jeszcze 27l. Jestem spod warszawski jeden 4latek w domu. Om 05.02.2020 O :)

Edit:Może powoli będę spisywał jakas tabelunie, dla zabicia czasu i zajęcia głowy.
Super momysl to : Karolina lat 25 syn 10 miesięcy to moja druga ciąża Om 1.02
 
reklama
Nie robiłam testu dziś, zrobię jutro dopiero... Muszę uspokoić głowę @ nsdsl brak więc zaczynam wierzyć że będzie ok:)
 
reklama
Cześć paryzanko na kiety termin:)?
Wg moich obliczeń tak jak ubzaczarowanej na 1 lutego, miałam już jedna wizytę na której miałam robione usg ale to byl
4 tydzień wiec poza pęcherzykiem to nic niebyłe widać. Kolejna wizyta 28 czerwca wtedy myśle, że lekarz obliczy mi termin. Ogólnie trochę to skomplikowane bo miałam problemy hormonalne, od stycznia nie miałam miesiaczki. Jednak odkąd zaczęliśmy sie starać o dzidziusia czyli od kwietnia to w połowie kwoetnia zaczęłam używać testów owulacyjnych clearblue. Dzięki temu testu wiem, że owulacja była 9 maja. To jest moja druga ciąża. Mam już 4 letniego syna. Pierwszego tez urodziłam we Francji. Ogólnie mam 25 lat i od 5 lat tutaj mieszkam:) pracuje w KFC i narazie zamierzam pracować tak długo jak zdrowie pozwoli. Przed ciąża od 3 lat regularnie uprawiałam trening siłowy, teraz przestałam ćwiczyć ale strasznie mi brakuje... mam nadzieje ze w czerwcu po wizycie dostanę zielone światło chodzby nawet na jakiś pilates bo do ciężarów wrócę po ciąży. Ciężko mi bez sportu. A co do pracy wy pracujecie? Jak sobie radzicie z dolegliwościami? Ja poza ogromnym zmęczeniem i chodzeniem do toalety co 15 minut dobrze się czuje- a zauważyłam też ze jak dopuszczę do uczucia głodu to kręci mi się w głowie jak coś za szybko robię, ide odkręcę się itp. (Sory za ta epopeje)
 
Do góry