reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Cześć dziewczyny,
Chyba dołączam. Dzisiaj tydzień opóźnienia. Czekam na telefon od lekarza z wynikiem bety. Nie mieszkam w Polsce i trochę się stresuję, bo oni mają tutaj inne podejście. Nie ma możliwości, żeby iść do lekarza prywatnie i zrobić usg.
Z terminu miesiączki 5+0.
Testy wyszły pozytywne, ale dalej nie mogę w to uwierzyć. 16 dpo czułość 0,10 18 dpo czułość 0,25. Chyba ciemnieje. :)
Witam i gratuluję :)
 
reklama
U mnie jak narazie żadnych objaw. Ani mdłości, nawet cycki nie bolą więc oby tak dalej [emoji16][emoji16]

Mnie tak samo, a bałam się że małej nie będę mogła karmić. A tutaj nic, szkoda tylko że jak na razie to są dwa małe flaki. Zawsze miałam mały biust ale teraz to już naprawdę mi się skurczył. Nie wiem co ja w lipcu na wakacjach na siebie założę. Chyba będę musiała na plaży w koszulce siedzieć.
 
Mnie tak samo, a bałam się że małej nie będę mogła karmić. A tutaj nic, szkoda tylko że jak na razie to są dwa małe flaki. Zawsze miałam mały biust ale teraz to już naprawdę mi się skurczył. Nie wiem co ja w lipcu na wakacjach na siebie założę. Chyba będę musiała na plaży w koszulce siedzieć.
Może jeszcze się to zmieni. Ja pamiętam jak w pierwszej ciąży bardzo szybko musiałam biustonosze wymieniać na większe [emoji23] teraz obym nie musiała bo w sierpniu mamy 2 wesela i sukienki już kupione :)
 
Na mdłości słyszałam o skórce chleba lub migdałach. Ale osobiście nigdy nie testowałam bo nie miałam takiej potrzeby :)
 
Mnie troche mdli. W drugiej ciazy wymiotowalam 7 mcy, w 1 tylko na poczatku mam nadzieje ze w tej bedzie lagodnie i mdlosci mina szybko. A o piersi to wogole sie boje bo po 1 i 2 ciazy mialam nadmiar pokarmu i biust wiekszy o 2 rozm. Po 2 corce zrobilam sobie biust i teraz sie cykam jak on bedzie wygladal
 
Dziewczyny, a odczuwacie bóle brzucha? Nie mam plamień, ale za to okolo 3 dni męczył mnie brzuch, jak na okres; średnie natężenie i nie był to ból ciągły.
U mnie bez objawów. Kilka dni przed @ miałam bardzo opuchnięte i bolące piersi. Zero nudności, mdłości, wymiotów, zachcianek. Może nawet trochę mniejszy apetyt.
Dalej nie wierzę, że jestem w ciąży. Boję się cieszyć, zanim zobaczę usg.
 
@Kasia654 nie martw się o odrzuć te czarne myśli. Ja zrobiłam tylko jeden test i kreska wyszła blada. Nie przejmuje się tym w ogóle. Wizyta u lekarza jest najważniejsza a nie intensywność kreski na teście.
@Koliberka my po pierwszym planowanym dziecku zdecydowaliśmy że jedno nam wystarczy [emoji846] Potem jednak chcieliśmy drugiego ale problemy zdrowotne nie pozwalały. Dlatego aż 11 lat różnicy pomiędzy dziewczynami jest. Trzecia ciąża była planowana aby kolejna jako jedynaczka się nie wychowywała. Tyle tylko że coś za szybko nam się udało. Nie spodziewałam się że za pierwszym podejściem zajdę w ciążę. Wiec teraz jest to szok. I dopóki u lekarza nie zobaczę serduszka to chyba nie uwierzę. Tak jak @Jotka_Szczotka dobrze to ujęła trzecia ciąża to planowana wpadka [emoji23]
@anchela nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu ze ślubem, ale u mnie w rodzinie był piękny ślub cywilny gdzie panna młoda była w 8 miesiącu ciąży. Piękna pamiątka i cudowna uroczystość. Ja bym brała ślub będąc w ciąży. Potem to jednak większy problem bo ktoś musi dzieckiem się zająć itd. Chyba że wtedy ślub już nieco później jak dziecko trochę podrośnie [emoji846] Ja to jestem chyba naprawdę starej daty co do podejścia do ślubu. Zawsze było dla mnie to ważne i nie potrafiłabym żyć inaczej. Ja ślub brałam kościelny nie mając jeszcze nawet skończonych 20 lat. Dla otoczenia był to szok tym bardziej że znaliśmy się tylko 1,5 roku. W ciszy też nie byłam [emoji16]W tym roku obchodzić będziemy już 16 rocznice ślubu. Nie zawsze jest i było kolorowo ale nie zmieniłabym zdania nigdy. Najpierw tworzy się rodzine do której zaprasza się dziecko. Tak mam i oczywiście nie krytykuje nikogo kto myśli i postępuje inaczej po prostu mam kilka priorytetów w życiu które są dla mnie ważne.
@Neoju kochana witaj serdecznie na naszym wątku i gratulacje ciąży [emoji8]
Czytam o twoim podejściu do ślubu i czuje się jakbym to ja pisała ;* tylko ja musiałam dłużej czekać na tego jedynego ;)
 
reklama
Ja też mam zero objawów :) nie mam ani mdłości ani zachcianek ;) jedyne co odczuwam to ból piersi i senność ;) zawsze spać szłam między 24 a 1 a teraz 22 i ja już śpię ;)
 
Do góry