reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Hej, też liczyłam po cichu że wczoraj będzie nas więcej (cały dzień ból jak na okres), ale wieczorem mi przeszło i dziś też póki co pelnia energii więc czemu 😊
 
Dziewczyny! Te które już rodziły, proszę o podpowiedź jak wygląda ten cały czop śluzowy. Dużo tego jest? Jaki ma kolor itp?
 
Dziewczyny! Te które już rodziły, proszę o podpowiedź jak wygląda ten cały czop śluzowy. Dużo tego jest? Jaki ma kolor itp?
Mi nie odszedł w pierwszej ciąży, więc nie pomogę. Przynajmniej nie widziałam go na oczy 😂
Teraz miewam śluz taki trochę zabarwiony i zastanawiam się czy to jeszcze resztki po leku który aplikowałam czy czop będzie odchodził 🤷‍♀️🤦‍♀️
 
Właśnie przed chwilą wyszedł ze mnie taki glut gęsty, wielkości połowy palca gdzieś więc od razu skojarzyłam że to może być to. Poza tym nic mnie nie boli, to jeszcze nie panikuje.
 
Właśnie przed chwilą wyszedł ze mnie taki glut gęsty, wielkości połowy palca gdzieś więc od razu skojarzyłam że to może być to. Poza tym nic mnie nie boli, to jeszcze nie panikuje.
Jak galaretkowaty glut to może być czop. Mówią, że blisko porodu to wtedy podbarwiony krwią jest.
 
@alible czop podobno jest jak przezroczysta galareta. Mi tskie cos wylecialo okolo 32 tygodnia i wtedy tez szyjka mi sie skrocila ale do dzisiaj nie wiem czy to byl czop... podobno od odejscia porod moze byc i zaraz j za 2 tyg wiec nie jest to najdokladniejsze proroctwo :D
 
reklama
Odezwałam się też do mojej położnej, potwierdziła żeby nie panikować i czekac na skurcze i dopiero się pojawić w szpitalu. Pozytywny wynik GBS to nie powód żeby się spieszyć na porodówkę, bo o to najbardziej się obawialam.
 
Do góry