reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

reklama
Dziewczynka 😊 pierwsza moja ciąża. Cały czas się niecierpliwie na jej narodziny. Wg ostatniego USG ma niby 3600g (22/01) więc już uważam, że powinna powoli wychodzić na ten świat.
Czuję się w miarę ok, najgorszy ból kręgosłupa i chodzenie zwłaszcza wieczorem, wtedy najbardziej boli mnie w kroczu. Wiem, że to już ciąża donoszona, jednak mam dodatni wynik gbs 😡 i to mnie bardzo martwi (chociaż czytając to forum trochę i tak się uspokoiłam).

Od dwóch tygodni mam podobnie jak @Cookie_ nie mogę spać. Zasypiam o 1, 2h w nocy i budzę się o 8 rano. Oczywiście sen z przerwami na ciągle toalety. Ostatnie dwa dni też nad ranem czuję taki lekki ból w podbrzuszu jak na okres ale to nie trwa długo.

Męczące jest to czekanie 🙂
 
Coś mi się wydaję, że powoli szykujecię się na ten dzień, albo bardziej na tą noc😊Ja budzę się tylko raz tak koło 4/5 na siusiu, a później jako, że nie mam obowiązków to śpię do 10/11😊Właśnie wstałam a Wy wszystkie już aktywnę🤣 Szkoda, że nie można wyspać się na zaś😉😉
 
Coś mi się wydaję, że powoli szykujecię się na ten dzień, albo bardziej na tą noc😊Ja budzę się tylko raz tak koło 4/5 na siusiu, a później jako, że nie mam obowiązków to śpię do 10/11😊Właśnie wstałam a Wy wszystkie już aktywnę🤣 Szkoda, że nie można wyspać się na zaś😉😉
Ja zwykle tez do 11 ale dzisiaj mąż mnie obudzil jak sie do pracy szykował :( moze to lepiej bo kończe pisac prace mgr. To moje drugie studia magisterskie i akurat tak sie felernie zlozylo ze obrona wypada zaraz po porodzie... mam nadzieje ze mi to przelożą...!
 
Weźcie od kilku dni nasilił mi się refluks, dochodzi do tego że co chwilę małymi partiami muszę 🤮 tak mi wszystko podchodzi w przełyku.
Spałam jak suseł nawet do wc w nocy nie wstawałam a teraz zasnąć nie mogę a jak zasnę to i tak co chwilę się budzę.
Coraz częściej pojawiają się te bóle @ a mała nadal nie odwrócona (czuje to).
Coraz częściej bolą mnie kości spojenia przy chodzeniu.
U mnie pobodka przed 7 do tej pory, bo szykowanie do szkoły starszaka. Jak pracowałam to pobudka o 6 była.
 
@Darapuszkin O tyle dobrze, że masz teraz czas, żeby przysiąć, ale pewnie się nie chcę😉A na uczelni na pewno zrozumieją i przelożą
@Cookie_ U Ciebie widzę objawy zbliżającego się porodu, powoli się obczyszczasz. Mnie też męczy zgaga, ale nie wymiotuję. Jeszcze tydzień i będziesz wiedziała na czym stoisz i kiedy malutka znajdzie się w Twoich ramionach.
 
reklama
Oj wspolczuje Dziewczyny problemow z spaniem, ale to juz chyba przygotowanie organizmow do porodu i finału 😍
Ja nadal spie "jak dziecko" chociaz tez o 7 pobudka na przygotowanie starszej córy do przedszkola a chodze spac ok 24 wiec za duzo sie nie wysypiam, ale z swojej winy bo moglabym wczesniej sie klasc. No trudno, potem przynajmniej nie bedzie takiego szoku 😉
Z tego co wyczytalam z postów część z Was ma juz starsze dzieci- troche sie zastanawiam jak to bedzie z dwojka, boje sie ze starsza odejdzie troche na drugi tor (a bardzo nie chce tego bo sama jestem starsza siostra i pamietam ze pojawienie sie brata to wlasnie byl dla mnie trudny moment z tego powodu). Macie jakies strategie na to?
 
Do góry