reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Hej która z was umowila sue już na prenatalne?
Ja jeszcze nie, ale w piatek mam wizytę więc może się już dowiem na kiedy mam się zapisać.

A dziewczyny macie już karty ciąży? bo ja ostatnio jak byłam to nie dostałam, pytam bo moja pierwsza ciąża i nie wiem kiedy powinnam dostać.

A i jeszcze jedno pytanie: mam już wynik badania moczu i wyszły mi liczne bakterie czy powinnam się tym martwić, czy dostanę od lekarza jakiś antybiotyk czy coś? (wizytę mam w ten piątek)
 
reklama
Współczuje Wam dziewczyny mdłości. Mnie muli od kilku dni, na nic nie mam ochoty - myślę o jedzeniu i czuje odrzut. Jedynie do słodkiego mnie ciągnie, a ja słodyczy nie lubię (nie wróżę sobie córeczki - wiem, że organizm szuka łatwej dawki energii ). Ooo i pomidorówkę mogłabym jeść litrami, ale tylko kwaśną i tylko z grubym makaronem.
Jutro mam wizytę. Boję się sama nie wiem czego. 2 tygodnie temu było widać tylko pęcherzyk... Dostanę zawału do 16.
Buziaki dla Was

@Tynka_toja ja mam kartę. Babeczka mi wypisała w 5 tyg i 2 dniu choć na usg było widać tylko pęcherzyk. To chyba zależy od lekarza...
 
Ja mam kartę ciąży od 6 tygodnia. Powinien Ci lekarz założyć chyba już. Wiem, że do becikowego pierwsza wizyta musi być do 10 tygodnia.
Ja jeszcze nie, ale w piatek mam wizytę więc może się już dowiem na kiedy mam się zapisać.

A dziewczyny macie już karty ciąży? bo ja ostatnio jak byłam to nie dostałam, pytam bo moja pierwsza ciąża i nie wiem kiedy powinnam dostać.

A i jeszcze jedno pytanie: mam już wynik badania moczu i wyszły mi liczne bakterie czy powinnam się tym martwić, czy dostanę od lekarza jakiś antybiotyk czy coś? (wizytę mam w ten piątek)
 
Ja mam kartę ciąży od 6 tygodnia. Powinien Ci lekarz założyć chyba już. Wiem, że do becikowego pierwsza wizyta musi być do 10 tygodnia.
Dzieki za odpowiedź, też myślę że teraz mi założy, bo to będzie 9 tydz, ale becikowego i tak nie dostanę bo to się liczy do jakiegos dochodu na rodzinę z tego co kiedyś czytałam.
 
Ja jeszcze nie, ale w piatek mam wizytę więc może się już dowiem na kiedy mam się zapisać.

A dziewczyny macie już karty ciąży? bo ja ostatnio jak byłam to nie dostałam, pytam bo moja pierwsza ciąża i nie wiem kiedy powinnam dostać.

A i jeszcze jedno pytanie: mam już wynik badania moczu i wyszły mi liczne bakterie czy powinnam się tym martwić, czy dostanę od lekarza jakiś antybiotyk czy coś? (wizytę mam w ten piątek)
Ja też miałam w badaniu moczu liczne bakterie a wcześniej meczyłam sie z zapaleniem pęcherza. Ginekolok kazała mi zrobić wymaz z moczu i kazała mi brać UROLACT. Za tynień ide do niej z wynikami z wymazu i zobacze co mi powie
 
reklama
Ja jeszcze nie, ale w piatek mam wizytę więc może się już dowiem na kiedy mam się zapisać.

A dziewczyny macie już karty ciąży? bo ja ostatnio jak byłam to nie dostałam, pytam bo moja pierwsza ciąża i nie wiem kiedy powinnam dostać.

A i jeszcze jedno pytanie: mam już wynik badania moczu i wyszły mi liczne bakterie czy powinnam się tym martwić, czy dostanę od lekarza jakiś antybiotyk czy coś? (wizytę mam w ten piątek)
DO końca 10tygodnia musisz mieć założona :D bo becikowe Ci przepadnie %D tak nanie nawrzeszczla polozna :D w pierwszej ciąży
 
Do góry