reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Przecież wiadomo że wiele rzeczy się nie mówi i ja jej tego nie powiedziałam. Bardziej mnie to zmartwilo i myślę że każdego by zmartwilo. Bo nie wygląda to normalnie.
Być może jest na coś chora i to potęguje
A myślisz, że jej jest miło tak wyglądać? I miło byłoby jej czytać Twoją wypowiedź? :(

W ciąży różne rzeczy się dzieją, można spuchnąć jak balon, można nabawić się giga czerwonych rozstępów, można mieć syfy jak wezuwiusze, albo śmierdzieć jak bezdomny.
 
Boże dziewczyny... te pierogi to był najgorszy pomysł na jaki mogłam dzisiaj wpaść.. od 14 siedzę ciągle w wc tak mnie męczy po nich..
 
Ja dzisiaj musiałam wziąć na żądanie miałam takie rewolucje żołądkowe... Kurcze dziewczyny nie Wiem czy nie ma czegoś w powietrzu bo gdzie by nie posłuchać to wszyscy mają jakieś problemy z żołądkami ostatnio.
 
Paulina ja biorę luteinę rano i wieczorem.. strasznie mnie to wkurza bo ciągle coś mi leci przez to i boje się że to krew... Już taka schiza... Poprzednia ciążę brałam lutke aż do końca więc pewnie teraz też tak będzie...
 
Ja poprzednia ciążę miałam duphaston i zdecydowanie go wolałam kolejna jeszcze jedna wizytę mam 5 lipca u innej gin zobaczymy chyba jej powiem że wolę duphaston [emoji23] w środę idę jeszcze zrobić badanie na Hiv a w piątek mam wizytę wgl po dzisiejszej wizycie po usg miałam taki różowy śluz delikatnie ale pewno temu że śluzową pochwy opuchnięta i temu[emoji849]
Paulina ja biorę luteinę rano i wieczorem.. strasznie mnie to wkurza bo ciągle coś mi leci przez to i boje się że to krew... Już taka schiza... Poprzednia ciążę brałam lutke aż do końca więc pewnie teraz też tak będzie...
 
reklama
Ja poprzednia ciążę miałam duphaston i zdecydowanie go wolałam kolejna jeszcze jedna wizytę mam 5 lipca u innej gin zobaczymy chyba jej powiem że wolę duphaston [emoji23] w środę idę jeszcze zrobić badanie na Hiv a w piątek mam wizytę wgl po dzisiejszej wizycie po usg miałam taki różowy śluz delikatnie ale pewno temu że śluzową pochwy opuchnięta i temu[emoji849]
Po USG dopochwowym taki leciutkie plamienie to normalka. Nie stresuj się :)
 
Do góry