reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@eska2020 ja wczoraj swoją wyszorowałam a dzisiaj powtórka z rozrywki [emoji16] niedługo ją przeszoruję na wylot ;)
Ja też jem co 3h, ale jak mi nic nie wchodzi, to się nie zmuszam, bo wtedy wyleci na pewno. Jem ile zjem. Ooo muszę wodę z imbirem i cytryną spróbować, bo zwykła powoduje mega mdłości ;)
Ja któregoś dnia nawet do Meza powiedziałam że chyba pogorszyła się jakość wody bo mi sama nie smakuje.:)
Ale zawsze byłam też fanką domowych nieslodzonych lemoniad więc nie ma problemu się przestawić.
 
reklama
Doskonale wiec rozumiem Twój stres.. Trzeba wierzyć ze tym razem będzie ok, juz niedługo pomacha Ci maleństwo rączkami lub nóżkami na monitorze :)
Z bólem piersi mam podobnie, raz bolą, raz nie, ale juz przestałam na to zwracać uwagę bo można zwariować. Wymiotowałam tylko raz, mdłości najbardziej rano mi dokuczają, i jak nie zjem „na czas”. Po każdorazowym otwarciu lodówki mam odruch wymiotny, z czego nabija sie mój męż :p a masz tez bole głowy? Nie wiem czy to tez może być ciążowe ? Od paru dni od czasu do czasu mnie łapią. W każdym razie chciałabym żeby te nieprzyjemne objawy jeszcze potrwały ten tydzień do usg, to byłabym spokojniejsza.
Dziękuje za ciepłe slowa ☺ mam nadzieje ze tak będzie ...
Ogólnie, mogę wyliczyć na palcach jednej ręki ile razy w życiu bolała mnie głowa, przed ciąża. A teraz boli czasem co drugi dzień :( Fakt ze nie biorę tabletek i samo przechodzi, ale mimo wszystko odczuwam ten ból.. i tez tak właśnie myślałam ze musi być to spowodowane ciąża

Ja pracuje w żłobku, wiec tez nie mam lekkiej pracy. Ciagle podnoszenie, siki, kupki, kichania i nie daj Boże gdyby ktoś przyszedł z jakaś zakaźna choroba typu ospa, różyczka ... W poprzedniej ciąży, która straciłam, poszłam na l4 od razu jak test wyszedł pozytywny bo to była jesień i bałam się ze coś złapie a wtedy była masakra z chorobami..
teraz póki co pracuje, oficjalne zakończenie roku mieliśmy wczoraj, wiec już mi jakoś łatwiej iść na zwolnienie. Dlatego jeśli wszystko będzie dobrze na środowej wizycie, biorę już l4 ciążowe od gina...
 
Dziękuje za ciepłe slowa [emoji5] mam nadzieje ze tak będzie ...
Ogólnie, mogę wyliczyć na palcach jednej ręki ile razy w życiu bolała mnie głowa, przed ciąża. A teraz boli czasem co drugi dzień :( Fakt ze nie biorę tabletek i samo przechodzi, ale mimo wszystko odczuwam ten ból.. i tez tak właśnie myślałam ze musi być to spowodowane ciąża

Ja pracuje w żłobku, wiec tez nie mam lekkiej pracy. Ciagle podnoszenie, siki, kupki, kichania i nie daj Boże gdyby ktoś przyszedł z jakaś zakaźna choroba typu ospa, różyczka ... W poprzedniej ciąży, która straciłam, poszłam na l4 od razu jak test wyszedł pozytywny bo to była jesień i bałam się ze coś złapie a wtedy była masakra z chorobami..
teraz póki co pracuje, oficjalne zakończenie roku mieliśmy wczoraj, wiec już mi jakoś łatwiej iść na zwolnienie. Dlatego jeśli wszystko będzie dobrze na środowej wizycie, biorę już l4 ciążowe od gina...

Masz racje! Nie ma sensu ryzykowac, praca to tylko praca najwazniejsze jest zdrowie Twoje i Twojego okruszka [emoji4] zycze duzo zdroweczka [emoji4]
 
Dziewczyny dostałam wiadomość od anislu mam zrobić listę dziewczyn które sa tu na grupie dlatego proszę was wpisujcie sie do wątku lista lutowych mam do środy macie czas później tą liste podam do anislu żeby był zamkniety wątek :)
 
Zaliczyłam poobiednie wymioty, więc położyłam się spać i dopiero wstałam. Tak szczerze, to bym pospała jeszcze, czuje się beznadziejnie :(
Mój chce mnie wyciągnąć na zakupy, ale nie mam ani sił ani ochoty. Serio, nie spodziewałam się, że tak kiepsko będę przechodzić ciążę, pocieszające jest to, że nie jest jeszcze gorzej [emoji6]
 
O matko, ale mam do nadrobienia tekstu :p ekspresem tu piszecie. Ja miałam zajazd w pracy teraz i bardzo zastanawiam się czy nie pójść szybciej na L4. W pracy już powiedziałam po pierwszej wizycie, zaniosłam zaświadczenie. Teraz non stop na mnie z fochem w pracy chodzą bo "jak śmiałam zajść w ciążę i pewnie jeszcze będę chciała taryfę ulgową i wolne na czas wizyt lekarskich". Ale mam w nosie nie będę zapieprzać bo nikt i tak mi za to nie podziekuje. A mam niesamowite mdłości i wzdęcia i w głowie mi się kręci i jak muszę wstać się pójść przewietrzyć czy coś to tylko cały czas na mnie złowrogo się gapią bo się ją przecież powinnam się uśmiechać i być promieniująca. Masakra jakaś.
 
O matko, ale mam do nadrobienia tekstu :p ekspresem tu piszecie. Ja miałam zajazd w pracy teraz i bardzo zastanawiam się czy nie pójść szybciej na L4. W pracy już powiedziałam po pierwszej wizycie, zaniosłam zaświadczenie. Teraz non stop na mnie z fochem w pracy chodzą bo "jak śmiałam zajść w ciążę i pewnie jeszcze będę chciała taryfę ulgową i wolne na czas wizyt lekarskich". Ale mam w nosie nie będę zapieprzać bo nikt i tak mi za to nie podziekuje. A mam niesamowite mdłości i wzdęcia i w głowie mi się kręci i jak muszę wstać się pójść przewietrzyć czy coś to tylko cały czas na mnie złowrogo się gapią bo się ją przecież powinnam się uśmiechać i być promieniująca. Masakra jakaś.

Nie przejmuje się . Masz prawo do odpoczynku a nawet potrzebujesz tego teraz bardziej niż nigdy. Musisz zadbac o Was wiec jak nie wyrabiasz już w pracy to się nie zastanawiaj tylko bierz L4 a jak nie chcesz L4 to rób częste przerwy. Tak jak piszesz nikt i tak Ci nie podziękuje za prace bo teraz ludzie tacy są - nie rozumieją drugiej osoby , zazdroszczą, wbijają szpilę w plecy jak tylko jest możliwość także zrób to co ci organizm podpowiada. Trzymaj się i mam nadzieje ze mdłości przejdą szybko.
Ja z kolei leżę i zdycham bo za długo chodziłam po dworze w ten upał
 
reklama
Gdzie ta lista bo ja się chyba nie wpisałam ???
Jak wejdziesz w główny wątek lutowych mam to tam są poszczególne tematy ;)
Screenshot_20190629-192036.png
 
Do góry