reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
Dorex moje tez brudne ze hoho.
Mam meza meczyc, draznic sutki i juz:)

Ale wiecie jaka to zlosliwosc?
Z mlodym od 35 tyg chodzilam bez czopa i z rozwarciem 1,5cm i urodzilam w 37+3, czujac sie ok w ciazy, a teraz sie nic nie zapowiada mimo ze kazdego dnia modle sie o porod.
 
Monika. Albo z M popracuj nad rozmiękczeniem tej szyjki ;-)

A tak na serio lekarka na wizycie 3 tyg temu polecała po 36 tygodniu (jak się nie ma przecwskazań, ale u mnie ok i też szyjka mocno trzyma i nie wygląda na to, że ma szybko puścić). Ostatnio położna też o tym mówiła.

Gratuluję wizyt i trzymam kciuki za następne.

Edit. Widzę, że dostałaś podobne zalecenia :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny no dobrze pomeczyc meza zeby rozmasowywac szyjke np. Sktoci sie a skurczy nie bedzie to tez mozna przenosic?? Dobrze mysle? Tak wg czy mozna dostac skierowanie na wywolanie porodu? Musi byc wpisana przyczyna? Pytam sie bo nie chce przenosic ciąży :-\
 
Do góry