reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luteina dopochwowa

kamila12348

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2020
Postów
15
Witam, jestem w 5 tygodniu ciąży, dostałam od lekarza luteinę dopochwowa. Czy jest to normalne że na aplikatorze po wyciągnięciu jest śluz w odcieniu beżu z delikatna krwią. Martwię się czy coś zle robie albo coś się dzieje nie tak. Do lekarza jestem umówiona dopiero na środę.
 
reklama
Rozwiązanie
Nawet w ulotce jest o tym informacja 😉
Witam, jestem w 5 tygodniu ciąży, dostałam od lekarza luteinę dopochwowa. Czy jest to normalne że na aplikatorze po wyciągnięciu jest śluz w odcieniu beżu z delikatna krwią. Martwię się czy coś zle robie albo coś się dzieje nie tak. Do lekarza jestem umówiona dopiero na środę.
Popieram to co mówią dziewczyny. Nawet jest o tym informacja w ulotce (instrukcja dotycząca stosowania) . Brałam Luteinę do ok 21tc i tylko paluszek wchodził w grę 😉 i faktycznie moja lekarka opowiadała, że dziewczyna przyszła do niej z krwawieniem właśnie dlatego, że używała aplikatora.
reklama
czesc :) przyjmuję luteinę dopochwową czy się zeschizowałam że źle ją aplikuje.... mam aplikator i jak wsuwam go do pochwy to on "skręca" tak jakby w bok , czy to prawidłowa aplikacja?🙏
🙏
W ciąży nie stosujemy aplikatora. Nawet w ulotce chyba jest o tym informacja.
Edit. Doczytałam teraz. Ja nigdy nie stosowałam aplikatora, bo nawet wygodniej i bardziej higienicznie paluszkiem 😜
 
Do góry