reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

cześć dziewczyny...
moja majówka bardzo słaba...
w czwartek moja koleżanka, z którą "chodziłyśmy" w ciąży urodziła... :-(
dziś Tymek miałby już 3 miesiące, a gdyby było wszystko tak jak powinno to zapewne z bratem na dniach mieliby się pojawić po tej stronie brzucha... :-(
 
reklama
Mamo Natalki ja też sobie zamroziłam zabiorę ze sobą do Wrocławia :)
Połaziłam trochę po ogrodzie, tak się pięknie wszystko zazieleniło i magnolie kwitną... cudnie!

Niestety Kasiuchna tak to już będzie... miesięcznice, rocznice, daty...
ja wczoraj byłam na "zebraniu" rodzinnym w rocznicę śmierci mojego dziadka, zawsze się wszyscy zjeżdżamy do cioci, było całe kuzynostwo z dzieciakami i przykro się robi, kiedy myślę, że ja też mogłam przyjechać ze swoim bobaskiem, na którego zresztą wszyscy czekali i się tak wszyscy cieszyli z tej mojej ciąży, to są niesamowicie trudne momenty, bo znów wraca pytanie: DLACZEGO właśnie ja i moje dziecko!? ale nie warto szukać odpowiedzi, bo nie znajdziemy jej teraz... Życzę Ci dużo siły, z czasem na pewno będzie lepiej...
 
Witam


ja tylko na chwilke , humoru brak :-( rano przed wyjsciem do pracy przyszła wredna @ az sie popłakałam :-( taka nadzieje miałam ....ehhh

moze zbyt bardzo nastawiłam sie na to ze wyjdzie ... ehh sama nie wiem ...:-(

koł 17 jedziemy do mojej chrzesnicy na grila ... kompletnie nie mam ochoty jechac wogole to zostałabym w domu w łozku i przepłakała cały dzien ..:-( ale mała bedzie zawiedziona jak nie przyjedziemy bo juz ostatnio cos nam wypadło i nie dojechalismy ... jakos dam rade ..


Mamo Natalki sliczne aniołeczki

Miłego dnia kochane :*


Syneczku najukochanszy(*)
Aniołeczki(*)
 
Kasiu, Monila przytulam!!!

ja też poszłam na urodziny i dół do samego dna... kuzyna żona w ciaży była, nie spodziewałam sie jej tam, bo to daleka rodzina, a ona jeszcze piwo pila...
w głowie życie w trzech wariantach mam
I Z Wojtkiem, jak się urodził wcześniej
II Z Wojtkiem urodzonym w terminie
III obecny...

(*) Wojtusiu
(*) Aniołki
 
Monilko, wszystkiego NAJLEPSZEGO z okazji imienin, zeby to Twoje marzenie jak najszybciej sie spelnilo ;*

Moja Iskierko (*)
Amelko (*)
Aniolki (*)


 
DZien dobry :*


Elomelo dziekuje za zyczonka :-D


Mamo Natalki dziekuje za wspacie :* tak sobie mysle ze moze za bardzo nastawiam sie na ciaze i za bardzo jej chce ... obiecałam sobie ze jeszcze teraz w maju bede sie usilnie starac a jesli znowu nie wyjdzie to postaram sie odpuscic ...


u nas cały tydzien był bzydki wiec nie było mi zal czasu spedzonego w pracy ;-);-) dzis słoneczko w koncu wyszło i odrazu lepije sie człowiek czuje ... młodzi u ktoych bylismy tydzien temu na slubie wczoraj pjechali na tydzien do Włoch alez im zazdroszcze , oderwia sie od tego codziennego zycia choc na chwilke ...:-)


MIłego dnia dziewczyny :*


Staraczki trzymam kciuki z całych sil &&&&&


Syneczku(*)
Aniołeczki(*)
 
Cześć dziewczynki
Miłej niedzieli dla każdej z Was.
Monila wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń i uśmiechu na twarzy,

Aniołki dla wszystkich które miały rocznice (*)
Aniołki kochane (*)
Wiki(*)
 
reklama
Do góry