reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Margomari-trzymam kciuki!!! Troszke Cię nie było, sytuacja skomplikowana i mam nadzieje, że pracodawca zrozumie i pójdzie Ci na rękę.

Gosiu- troszke lepiej? Pamietamy o Tobie, myslimy i wspieramy myślowo. Oby było tak jak sobie tego życzysz.

Kindzi, Sylwetka, Monila
doszłyście do siebie?
 
reklama
Dorka witaj :) dawno Cie nie było....oj Franuś już taki duzy? niedługo roczek...kiedy to zleciało? pozdrawiam was i buziaki dla małego przystojniaka, a dla Michasia światełka (*)
 
WITAJCIE!
Po ponad roku wracam na bb... owładnięta problemami życia codziennego nie miałam czasu się udzielać.. dziś poczułam wewnętrzą potrzebę podzielenia się tym...

2 lata temu straciłam Filipa i Szymka.. i wlaśnie dotarło do mnie, że ja nie umiem sobie wybaczyć.. tego, że nie pożegnałam się z nimi... wiecie... kiedy pojechałam do prosektorium po ciałka... pan zapytał mnie czy chcę ich ubrać i ułożyć w trumience.. a ja odpowiedziałam, ze nie...

dlaczego byłam tak słaba?? dlaczego nie pożegnałam ich.. nie pocałowałam.. nie przyjrzałam się dokładnie ich ciałkom... cholera nie wybaczę sobie tego do końca życia.....!!!
 
reklama
Witam kochane :*

ostatnio mało czasu jakos mam :-( jak nie w pracy to u tesciowej i ciagle cos ... posprzeczałam sie z mezem :-( i staneło na tym ze on z kumplami jedzie na weekend majowy a ja zostaje w domu bo do soboty pracuje .. ehh jakos dogadac sie nie mozemy .. ja chodze cały czas nabuzowana i o wszystko sie czepiam , o wszystko mam pretensje i nic mi nie pasuje , sama ze soba nie moge wytrzymac :wściekła/y: ponadto czuje ze kolejny raz sie nie udało :-( pobolewa mnie brzuch jak na @ i w dodatku lewy jajnik mi dokucza :-( @ ma byc za 4 dni ... ehh pewnie przyjdzie wredota jedna :-(


Ilona przykro mi z powodu Twoich syneczkow , swiatełka dla nich (*)(*)



Karolku moj malutki za miesiac miałbys swoje 2 urodzinki (*)
Aniołeczki(*)
 
Do góry