reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Monila przytulam...
Margomari ja brałam tylko przez pierwsze dni po śmierci Julki tabletki, w dniu pogrzebu je odstawiłam, bo chciałam być świadoma wszystkiego, ostatni raz mogłam ją zobaczyć i chciałam jak najwięcej zapmiętać, bo nie mam jej żadnego zdjęcia, nad czym bardzo ubolewam.Wiedziałam, że po lekach nie przeżyje tego pogrzebu po swojemu. Po pogrzebie już nie brałam tabletek, bo wiedziałam, że sama muszę przez to przejść i przeżyć żałobę, co dziewczyny tutaj na każdym kroku powtarzały. Jak masz ochotę płacz, krzycz, w końcu może poczujesz się lepiej czego Ciżyczę z całego serca

Aniołki (*)
 
reklama
Monila- przytulam mocno!!!

Mamo Natalki
-trzymam kciuki, jak trzeba rwac to warto miec to za sobą

Sylwetko zdecydowanie lepiej przed weselem się jedzie...a co do zimy...tez czekam na wiosne, ale u mnie śnieg znowu pada :-(

Margomari
- ja tez bralam leki do pogrzebu, później je odstawilam...czasem tylko wzielam pojedyncza tabletke, upewnij sie, że nie warto ich ograniczyc, kiedys bedziesz musiala przestac je brac...

Bibi -jak samopoczucie? I co to za lektura taka wciągajaca?

A ja dzis w domku, wstalam po 11 :-D To sie wyspalam. Juz dzisiaj troszke lepiej, ale glowa strasznie boli. Temperatury nie mam, to plus. Wymiotów na razie brak to też plus. Tylko sily opadly, ale to pewnie przez to, ze wczoraj nic nie zjadlam. Bo i jak mialam to zrobic ? :-)
 
Wiola dobrze, że trochę lepiej się czujesz.

Monilka trzymaj się kochana!!! Przytulasy

Margomari ja nie brałam żadnych leków, nie chciałam sie otumaniać, mimo, że wiedziałam, że nie będzie łatwo. A może zamiast leków spróbuj terapii u psychologa. Im dłużej będziesz brała leki tym trudniej będzie Ci je odstawić
 
Witajcie
Kiedyś nawet przez myśl mi nie przeszło, że mnie to może spotkać... Dziś pragnę do Was dołączyć- moja Zosia urodziła się martwa 21.03.2013.
Dużo mi daje jak Was czytam, jak się wspieracie, dodajecie otuchy- więc się wpraszam.
Jednocześnie życzę każdej z Was wiary w Niebo- po którym najszczęśliwsze, najpiękniejsze, ukochane- hasają nasze dzieci.
 
Debora witam cie niestety u nas ... swiatełko dla twojej corci (*)


dziekuje dziewczyny ;* ehh jeszcze do tego wszystkiego posprzeczałam sie z mezem wczoraj wieczorem ... wrrr
zabieram sie za sprzatnie ,i za obiad ..


syneczku moj (*)
Aniołeczki (*)
 
reklama
Debora,njesli tylko masz ochote sie wpraszać, to my zapraszamy. Przykro mi. Dla Twojej Zosieńki(*)

Dziweczyny, narobiło się.... Na allegro wystawiłam przedmiot, koles kupił, jeszcze nie zdążył zpłacić, a ja chcę się wycofać. Mogę? A to wszystko przez brak komunikacji z moim dzieciem. Jako przyczyne, pisząc do tego kolegi, ze dziecko uszkodziło sprzet po dokonanej transakcji. :no:
 
Do góry