reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
ewah - swiatelka dla twoich maluszkow ... (*)(*)(*)
moj aniolek tez mial na imie Michas ... pisz tutaj , razem jest naprawde razniej... mi to forum naprawe duzo dalo... napewno duzo zrozumienia... trzymaj sie Kochana:*
 
ewanh witam
Dla Twojego Michałka i Aniołeczka
[*]
[*]
[*]

tekla-to chyba jest jednak sposób na cmentarnych złodziei, dobrze, ze tego złodziejaszka sumienie męczyło, bo mógł w sumie też wyrzucić...Oby w ogóle nie było takich przykrych zdarzeń, pamietam jak sama zareagowałam na porozwalane znicze...ryczeć mi sie chciało...Podłosć ludzka nie zna granić...może jeden sie nawrócił dzieki Twoim napisom?

A mnie grypa dorwała...siedzę smarkam i kicham...aż mnie uszy i cała szyja boli...Taki okres, bo wiedze, że i Wy chorujecie. Zdrówka nam wszystkim zyczę.

Udało mi sie dzisiaj zabrać chłopców do kina na "życie Pi"...A potem dorwała mnie gorączka.

A teraz musze wyleżec...
z jutrzejszego basenu nici
 
ewanh witamy tutaj.

Sylwetka ciepłe mleko z miodem i czosnkiem - to jest rewelacyjny lek, a jak miodu nie tolerujesz, to bez :) Wiola Ty też :)

Tekla jestem w szoku :) czyli że ludzie się zmieniają jednak...

W ogóle to dzięki Dziewczyny, za udostępnienie imion i historii :)
 
U nas też gość, tym razem męża chrześniak-7 latek. Są ferie, a ja do pracy dopiero w poniedziałek, więc trzeba dzieciom zapewnic rozrywke. Tylko ciężko, gdy człowiek źle sie czuje. Miałam dzisiaj z meżem zrobić taką skrzyneczke na grób Wojtusia, ale nici. Może jutro sie uda. Chciałabym przed pójściem do pracy wszystko wysprzątać i pozmieniać.
 
Witajcie dziewczyny, dziś od rana mam potężnego doła...nie umiem się ogarnąć...zawiozłam Małą do przedszkola i poległam...jak ja mam dalej żyć?? nie potrafię podstawowych czynności wykonywać, wszystko kojarzy mi się z moim Kochanym Aniołkiem...z Brzuszkiem, którego już nie ma...
Wszyscy mówią, że będzie lepiej..a ja z każdym dniem rozpadam się na mniejsze kawałki...jak się pozbierać? przecież mam Martynkę....

Michałek
[*] 25.01.2013 21t6d
Aniołek
[*] 01.06.2012 5t

 
reklama
Witam przy kawce. Śnieg u mnie sypie.
Trzymajcie kciuki za moją Kasię, ma egzamin inżynierski :)

Ewa przykro mi strasznie... Nie powiem Ci, jak żyć, że będzie dobrze, że dasz radę, bo teraz i tak w to nie uwierzysz... Ale tak będzie... Musisz przeżyć swoją żałobę i wszystkie jej etapy. Wszystkie przez to przechodziłyśmy, nie zapomnisz nigdy, ale nauczysz się żyć z tym. Nie trzymaj w sobie emocji, płacz, bo to oczyszcza, rozmawiaj, bo to pomaga. Ja tutaj znalazłam duże wsparcie, bo dziewczyny wiedziały przez co przechodzę i potrafiły wspierać i słuchać... Naprawdę będzie dobrze, ale daj sobie czas. Trzymaj się :*
 
Do góry