reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Kindzi- ja myślę, że imiona to nic złego. Ale to moje zdanie i nie miałabym za załe, myślę że dziewczyny też nie :) Jesli chcesz, w moim blogu na bb jest historia moja i Piotrusia, jeśli jest wystarczająco "dobra", nie mam nic przeciwko byś zamieściła :*
 
reklama
Kindzi jesli o mnie chodzi tez nie mam nic przeciwko. Moja historia jest i w moim blogu i w temacie :" mój synek Kubus strasznie za nim tęsknię "

Amelko (***) za wczoraj
Andrzejku (***) i Karolku za przedwczoraj

Synku (***) mój największy Skarbie Mamusia bardzo za Tobą tęskni
 
Aniołeczki (*)
Córeczko, kocham Cię nad życie (*)
Fasolki ***

Kindzi ja tez nie mam nic przeciwko zebys nazywala mnie imieniem, jakbys miala jakies dodatkowe pytania to pytaj uwazam ze jest wazne to co robisz i jesli chociaz troszeczke moglabym pomoc to zrobie to z przyjemnoscia...

MILEGO DNIA ;)
 
Hejka :)
Dzięki dziewczyny, wszystkie historie są dobre :)

Mi właśnie siostra robi śniadanie :) Trzymajcie za nią kciuki, jutro ma egzamin inż.
A ja muszę jeździć mpk do pracy :( buuuuu
 
Ja też się z Wami witam:)
i życzę miłego wtorku

Tekla twój wujek powinien ugryźć się w język i w ogóle najpierw pomyśleć a nie paplać co mu ślina na język przyniesie

Dla NAszych Aniołeczków Kochanych
[*]]
[*]
[*]
 
Witajcie dziewczyny, nigdy nawet przez chwilę nie myślałam, że będę przesiadywać na takim forum, ale niestety, stało się...
Nawet nie wiecie, jak bardzo mi pomagacie....
Też życzę Wam miłego dnia....

Michałek
[*] 25.01.2013 21t6d
Aniołek
[*] 01.06.2012 5t
 
Cześć Dziewczynki

Witaj ewanh. Przykro mi, że kolejna mama dołączyła do naszego grona :-(

Kindzi ja również nie mam nic przeciwko użyciu imion

A ja całkowicie rozłożona przez choróbsko. Nie wiem jak dzisiaj wytrzymam w pracy, ledwo żyję...
 
reklama
Witaj ewanh tutaj - dobrze ze zdecydowalas sie do nas zajrzeć. Tak ja pisałam wcześniej przykro mi ze i Ty musisz przechodzić te traume
Postaramy sie pomoc jak umiemy
Dla Twojego Michalka (***) i Aniolka (***)


Sylwus grypa??;(
 
Do góry