reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Witam was ..

Kaja super wiesci..oby tak dalej :-)

my w sobote bedziemy zamawiac stroiczek dla Karolka na 1 listopada..:-) wiem ze jeszcze duzo czasu ale lubie miec wszystko przygotowane wczesniej:-) i odrazu znicze kupimy:-)


miłego dnia


Karolku syneczku kochany (*)(*)
Anielskie przedszkolaczki(*)(*)
 
Karolku (*)

Oj dziewczynki, ale macie fajne pomysły, ja jeszcze żadnego nie mam :( w piatek jedziemy pomalować skrzyneczkę, bo jest taka brzydka, bardzo się zniszczyła....a potem będę mysleć...
 
gosiulek73 Zagłosowałam :-) Z tego patrzyłam to bardzo ciekawy jest opis tej książki kochana,może skorzystam i zamówię sobie a WY kobietki zamawiacie??

Elomelo Piękny jest ten aniołek znicz z allegro

kaju2010 Cudowne wieści,tak się bardzo cieszę z Twojego szczęścia i oby tak było dalej aż do rozwiązania ;-)
 
Dla Olguni
[*]
[*]
[*]
Wiktorka
[*]
[*]
[*]
Karolka
[*]
[*]
[*]

Kaju leż leż napewno będzie wszystko dobrze

a ja nie mogę spać, tzn wyspałam się w dzień i teraz mi się już nie chce... dzisiaj mija 15 miesięcy jak nie ma Nikosi
[*]
byłam na USG maleńka waży 2343g wydaje mi sie że dużo bo Nikolę urodziłam i ważyła 2350g... więc mała rośnie i rośnie:) lekarz powiedział mi że najprawdopodobniej w nastepnym tyg zabierze mnie do szpitala i bede lezala az do rozwiazania... a to przez blizne na macicy zeby sie nie rozszerzyla. Mała już się ułożyła główką w dół...mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze, że Bóg pozwoli nam się zając i wychować nasze maleństwo
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry