reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Dzien dobry..

ja od rana w dobrym humorze... kolezanka ta o ktorej wam pisałam kiedys... wczoraj urodziła zdrowego syna ktory ma 58 cm i wazy 3950 wszystko poszło dobrze:-) ciesze sie bardzo az ze szczescia sie troszku popłakałam:-)

Kaja kochana lez ile sie da i bedize dobrze:tak: wierze w to mocno:-)

Iwonka kochana przytulam cie mocno:-)bedize dobrze!!

Karolku syneczku kochany(*)(*)
Aniołeczki (*)(*)
Iskiereczki(*)(*)
 
reklama
Dzień dobry

Ja nie zamawiam póki co tej książki. Jakoś tam pogodziłam się z tym co się stało.
Dzis mija dwa miesiące jak zaczął się początek końca...A kończyłabym 16tydz.:-(

I nadal nie wiem co robić....

Nicoluś (*)
 
Mamo Natalki ja też na razie nie będę zamawiać książki. Boję się, że nie potrzebnie będę się denerwować, a teraz wolę oszczędzić sobie dodatkowych emocji.

Domi, ale już dużą masz córeczkę. Super, oby więcej takich informacji. Wszystko będzie dobrze, Nikola na pewno czuwa nad wami i nie pozwoli, żeby coś było nie tak. Jak już pójdziesz do szpitala to proszę postaraj się odezwać czasem. &&&&&

Monila gratulacje dla koleżanki :tak:.

Nikola dla Ciebie kolorowe światełko
[*]
Przedszkolaki
[*]
 
Witajcie kochane kobietki
biggrin.gif



Podoba Wam sie mój wianuszek dla córci na dzien zmarłych??
 

Załączniki

  • DSC06860-002.jpg
    DSC06860-002.jpg
    49,8 KB · Wyświetleń: 39
dzien doberek ;*

Dominiczko kochana tak sie ciesze ze malutka rosnie i rosnie :) bedzie dobrze a jak bedziesz w szpitalu to chcociaz sms napisz co jakis czas co tam u Was. My tu mocno trzymamy kciuki &&&&&

Mamo Natalki wianuszek sliczny :)

Ja nie moge zamowic ksiazki bo za granice nie wysylaja ale jak ja znajde w ksiegarni jak bede w PL to kupie bo bardzo chcialabym ja przeczytac

MILEGO DNIA BABECZKI :)

Nicolko (***)
Przedszkolaczki (***)
Fasolki ****
 
Mamo Amelki oczywiście że ładny.Przecież dla Twojej córeczki

My jak zajechaliśmy na cmentarz akurat postawili pomniczek Leosiowi.
Okazało się ze robili tam gdzie my a to kawał drogi.
I wiecie co? ten facet-dziadek tego chłopca nasypał ziemi,postawił krzyż Lence która leży obok Karolka. Kurcze nie wiem jak zareaguje rodzina.Rzadko są ale jednakcprzychodzą.A leoś niedawno został pochowany. Nie jestem jednak za az tak dużą ingerencją.

Kupiliśmy znicz na parafinę,olej taki płynny.Mąż bardzo chciał.
 
reklama
Do góry