reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Dziewczynki ;*

Olguniu (***)
Wiktorku (***)
Przedszkolaczki (***)
Fasolinki,zdrowka ***

Mamo Natalki anioleczek jest cudny :)
Dominiczko jaka wysokosc ma ten lampionik ??
Ja tez nie lubie jak ktos przynosi do Amelki takie ogromne znicze, one tam nie pasuja, grob jest malutki a te znicze takie duze...wczoraj kolezanka dzwonila i pokazywala mi znicz jaki kupila Amelce na 1Listopada,jest sliczny z aniolkami ale mega wielki i bedzie problem gdzie go postawic...

Milego dnia ;)
 
reklama
Ja wybralam sobie wiazaneczke dla Amelki ze stronek ktore wstawila Gosia. Postanowilam ze zrobie sama, forme przygotuje sobie w domu a dokoncze jak bede juz w PL.Bede robila takiego aniolka
KPS003.jpg
 
Bibi to jest link do tego lampionu Latarnia z solarną świecą | Księgarnia internetowa Weltbild.pl – tania wysyłka, odbiór osobisty księgarnia Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Lublin wysokości jest 40 cm

wlasnie szukam cos co mi sie spodoba dla Niuni i chcialabym cos w takim stylu

Mamo NAtalki właśniu u Nikosi tez takie stoja jak narazie ale chcialabym juz cos zmienic bo caly czas je kupuje bo poprostu tak mi sie spodobaly

mam nadzieje ze wpadnie mi cos w oko z linkow ktore wstawilyscie bo jak nie to nie wiem:/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiktorku (*)
Olguniu (*)

Kupiłam dzisiaj znicz
Tylko ten kapturek zrobią mi w kolorze znicza

2669299741_4


Tak,podobają mi się tylko na cmentarzu szybko się zniszczą niestety.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry