reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Alexia, ale cudo!
Śliczna malutka!
Niech rośnie zdrowo!
imagesCA486GVP.jpg

Dochodź do siebie moja droga, mocno Ci kibicujemy:*
 

Załączniki

  • imagesCA486GVP.jpg
    imagesCA486GVP.jpg
    8,6 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Alexia buziaki ogromne!!!

My wlasnie wrocilismy ze szpitala. Brzuch sie napinal...pojechalismy w poniedzialek, od razu kroplowka i sie unormowalo...dostalam tabletki Adalat, na poczatku strasznie bolala mnie glowa, ale juz sie powoli normuje. Jeszcze <aja dzisiaj zrobila numer podczas ktg i sie schowala, szukala polozna, pani doktor i nic, w koncu poszlam na usg, a ona sobie spokojnie lezala :-)
 
U nas szal mala daje popalic jeszcze tylko miesiąc wytrzymać i będzie dobrze. Na razie mam mieszane uczucia i różne glupie myśli nachodzą
Pozdrawiam
Aniolki światełko dla Was
 
Dorka piekny tydzien...jeszcze 4 i bedziesz spokojna! Zadnych glupich mysli, zabronione!!!

U nas powolutku, mala fika i skacze, oczywiscie kopie po bliznie od cc, centralnie na dole...tylko w szpitalu kopala u gory

ja tez sie boje, ale wierze, ze sie uda szczesliwie donosic do 37 tc

(*) Wojtusiu opiekuj sie nami
(*) Aniołki
 
Hej dziewczyny!!

Wiolu - w takim razie odpoczynek wskazany! :* Wszystko będzie dobrze, donosisz! Już tyle drogi za Tobą! :*
Dorka - Ty to już jesteś tak na prawdę na finiszu ;) Tutaj już nie ma mowy o żadnych czarnych myślach :) Trzymaj się mocno, jesteśmy tu - jakbyś chciała pogadać! :*

Pozdrawiam Was serdecznie dziewczynki!
Ciekawe co u reszty ...
Ostatnio nikt tu chyba nie zagląda...

Kolorowe światełka dla Was, Aniołkowa Bando!

Stasieńku, tęsknie niemiłosiernie!
[*]
[*]
[*]
Dzieci nasze!
[*] Mamusia i Tatuś pamiętają o Was .. każdego dnia ...

imagess.jpg
 

Załączniki

  • imagess.jpg
    imagess.jpg
    4,7 KB · Wyświetleń: 75
Dziewczynki dziękujemy dodałam zdjęcie Juleczki.Niestety ale ze mną nie wesoło w szpitalu dodano mi za dużo znieczulenia.Pojawiła się biegunka wymioty gorączka.Byłam u lekarza dostałam leki i antybiotyki.Pojawiła mi się gorycz w ustach przez to nie mogłam jesc.Poprawia sie dzieki lekom.A potem trzeba sprawdzic czy nie uszkodzili mi organów.
Zycze zdrowych Pogodnych Świąt Wielkanocnych.
 
Alexia zdrowiej szybko!!! Mam nadzieje, ze juz najgorsze za Toba, leki pomoga i wewnatrz wszystko ok!!!

Dziewczyny zdrowych, spokojnych Świąt życzę Wam!!! Nasze Aniołki świętują, taką ładną pogodę nam zafundowaly!!!

(*) Wojtulku
(*) Aniołki
 
Alexia, duzo zdrowka dla Ciebie!!!
Dziewczyny!!!
Wesołych i smacznych świąt, przepełnionych miłością!!!

Aniołkowa Bando [*]
Stasiu, dziekuję Ci, że jesteś przy mnie [*][*][*] Dzieci moje![*]
 
reklama
Alexia zdrówka dla Ciebie !!!!! oby wszystko było w porządku :-)

u nas świeta mijaja spokojnie , wczoraj cały dzien spedzilismy u babci m an wsi Oliś był tak grzeczny ze az mnie zaskoczył ... on na co dzien jest grzeczny ale jak jest duzo ludzi to czasem świruje .. a tu siedział cichuteńko :-)

Mokrego Dyngusa kochane :*



Syneczku kochany (*)
Aniołkowa bando (*)
 
Do góry