reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

(*) Wojtusiu
(*) Aniolkowa Bando

Alexia ale juz ladny tydzien u Ciebie :-)

My po kolejnej wizycie w szpitalu, wyniki ok, wypuscili do domku. Glowa plata figle, cieszy sie, martwi i ...sama nie wiem co. Ale wierze, ze Wojtus czuwa nad malenstwem, tak jak kazdy Aniolek nad swoja rodzinka. :-)
 
reklama
Witam dziewczynki
Wiolu tak to z nami już jest. Ale lepiej niech zobaczą i wypuszczą do domu niż byś się miała stresować
U nas ok czas szybko leci mały szleje a ktosik chyba tez w porządku innej wersji nie zakładam. W piątek wizyta i dokładne pomiary mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
U nas wiosna na całego

Pozdrawiam
Światełka dla Aniołkowej Bandy

Michałku i Ąntosiu Tęsknię (*) (*) (*) (*)
 
tak, tak juz jest
wczoraj bylam u gina, wizyta nie nastroila mnie tak jak chcialam, szew trzyma, ale szyjka sie otwiera do jego wysokosci i powstaje lejek...
mam lezec, a maz ma wszystko robic :-)
tak juz mamy miesiac, ale teraz kombiujemy jak jeszcze ograniczyc wstawanie...
w 30 tyg. bedzie zalozony pesar, jako dodatkowa pomoc dla szyjki
lekarz sie przejmuje, powiedzial, ze chcialby, ale nie moze obiecac, ze bedzie dobrze :-(
cel 34 tydzien, a ja caly czas mam nadzieje, ze dotrwamy do lipca w dwupaku!!!

(*) Wojtusiu pomóż nam proszę
(*) Aniołowa bando
 
Cho... Wiolu trzymam kciuki i będę się modlić żeby wszystko dobrze się skończyło
Dobrze, że lekarz będzie walczył. ja leżałam bite 4 miesiące więc wiem, że psychika siada na całego tylko siusiu i jeść na siedząco reszta leżenie z nogami w górę .... podziałało i jest synek. teraz też pewnie powinnam więcej leżeć bo mam założony szew ale jak wytłumaczyć Małemu, że nie pójdzie na dwór bo mama ma leżeć a on tylko ze mna chce iść .... Masakra.... w piątek wizyta u gina więc się dowiem czy nie zaszkodziły mi te spacery... nic nie czuję łykam tabletki i powinno być dobrze.
.
Wiolu leż i zaciska nóżki że tak powiem i jak najmniej czarnych myśli .....
Choć wiem jak jest ciężko

Aniołki kochane opiekujcie się mamusiami (*)(*)(*()(*)(*)(*)

Staraczaki i zafasolkowane trzymam kciuki
 
uwazaj na siebie &&& za wizyte
dobrze, ze ja mam swoja w poniedialek, pojawily sie lekkie skurcze, pare na dobe, mam nadzieje, ze maja byc, bo ja juz sama nie wiem, ale pamietam, ze delikatne mialam z chlopcami...
ciezko z ta glowa, masz racje, musze ja jakos opanowac, ale to trudne...w chwilach najwiekszego zwapienia przypominam sobie wszystkie historie dziewczyn ktorym se udalo..to dodaje sil

(*) synku opiekuj sie nami
(*) Aniołki
 
Witam serdecznie dziewczynki,

jestem bardzo rzadko ale ....................... wiec pozdrawiam Was wszystkie i przesyłam buziaki


Aniołki(*)
Wiki(*)
 
Hej dziewczynki!

Co u Was słychać?
Jak po wizytach - wiola? dorka?
ewask - co u Ciebie? Co porabiasz? masz jakieś plany?

Ja jestem w trakcie staranek, bo dostaliśmy zielone światełko ;-) Więc trzymajcie kciuki, za tydzień testuję ;) Oby się udało..!

Buziaki dla Wszystkich!
 
reklama
Do góry