reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Mika super!!! a siusiaczek pewnie bardzo wyraźny...to sie synuś postarał!!!

Mamo Natalki...niestety tak jest, ze jak sie bardzo chce, to nie wychodzi, u nas tez bylam pewna, a test negatywny...cierpliwosci!!! i ty zobaczysz wymarzone dwie kreseczki!! &&&
(*) Wojtusiu
(*) Aniolki
opiekujcie sie rodzicami, rodzenstwem, fasolkami, staraczkami nasze kochane Aniolki!!!
 
reklama
Mika super wiesci :-D bardzo sie ciesze :tak:

Mamo Natalki tak jak Wiola pisze czasami jelsi sie bardzo chce to nie wychodzi ... wiec moze troszke odpuscie i wyluzujcie ?? kochajcie sie bardziej dla przyjemnosci a zobaczysz ze szybko wyjdzie :-D i tego wam zycze :tak:


Miłego dnia dla kazdej z was kochane ;-)


Syneczku kochany(*)
Aniołeczki(*)
 
czekanie i niecierpliwość nie jest dobrym doradcą...Monila pamieta pewnie jak ja zareagowalam, gdy byl test negatywny...a taka bylam pewna...ale udalo się...tylko, że tak jak pisze Monila starałam sie nie myśleć i czerpać przyjemność :-)
Poza tym Twoj wydluzony cykl wiaze sie z innym terminem owulacji... meza siostra tez probuje 3 miesiac i nic...zlosci sie strasznie, ale nic nie wychodzi...ale wierzę, ze wszystkim się uda...&&&
 
Cisza tu taka nastała, szok! :szok:

Buziaki brzuchatki!

Kto dołącza do staraczek?:)

Aniołkowa Bando
[*]

Synuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Tak Bardzo tęsknię!
Jeszcze 8 dni i mamusia będzie znowu wysokooo na niebie, bliżej Ciebie
[*]
[*]
[*]
 
Pietrucha kochana dobrze zrozumiałam zaczynasz staranka ???:-) jesli tak to bardzo sie ciesze i mocno trzymam kciuki &&& a tak wogóle to co u Ciebie ??

ja jestem juz na ostatniej prostej ;-) ciesze sie z tego ale i tez mam strach przed porodem i przed tym aby było dobrze ... jakos cieżko mi uwierzyc ze to jzu na dniach ... ze zaniedługo bede trzymac małego w ramionach i patrzec na niego godzinami;-) ostatnio nic tylko bym jadła i odrazu do spania ide :-p potrafie przespac poł dnia i w nocy spac jak niemowle ;-) ojj zeby mały przejoł te spanie po mnie :tak:


staraczki trzymam mocno kciuki&&&&&&&&
Fasolinki w brzuszkach :* siedzcie grzecznie :*

Syneczku kochany(*)
Aniołkowa Bando(*)
 
Monila - jak dobrze pójdzie, zaczynam starania w marcu ;) Więc nie mogę się doczekać!!!
Ale Ci dobrze, już końcówka! Karol czuwa nad Tobą, wiec wszystko jest dobrze. Innej opcji nie ma!
Imię już wybrane?
Buziakkiiiii w brzuszek :*
indeks`.jpg
Aniołkowa Bando
[*]
Dzieci moje najukochańsze
[*]
Stasiu, Aniołku Mój
[*]
[*]
[*]
 

Załączniki

  • indeks`.jpg
    indeks`.jpg
    3,6 KB · Wyświetleń: 177
kochana napewno pójdzie dobrze i zaczniecie staranka już w marcu i bedzie dobrze zobaczysz!!!! :tak:

no tak ja codzienie dziekuje Karolkowi za opieke nad nami bo wiem ze duzo w ty jego wkładu ze jest jak jest :tak: Imie wybierał męzus i bedzie Aleksander :-D
 
reklama
Pietrucha &&& wiesz, ze mocno kibicujemy i bedziemy zaciskac kciuki!!!

Nasza Aniolkowa Banda ma mnóstwo roboty...

ja tez codziennie proszę o opiekę, a strach zostaje i pewnie nogdy nie odejdzie...ale jak czytam wpisy dziewczyn, ktorym sie udalo waca ogromna nadzieja!!!

(*) Wojtusiu
(*) Aniołki
 
Do góry