reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Tekla- przytulam mocno!!!

Pietrucha- Staś ma wielkie zadanie, ale jest dzielnym aniolkiem i podoła :-)

Mika- Ty normalnie naszym słoneczkiem jesteś...cały czas pełna energii i optymizmu, uśmiechy nam przesyłasz, wiec i my musimy sie zaczać uśmiechać :-)

Mamo Natalki
ja też dalej chora, co za pogoda, gardło boli, kaszel dzisiaj mnie dodatkowo męczy :-(

(*) Wojtusiu Ty mój dzielny Aniołku, mama też Cie o opiekę prosi...Ty już wiesz co nam potrzeba

(*) Kaspianku, Dominiczku opiekujcie sie mamusią

(*) Stasiu Aniołku czuwaj nad mamusią

(*) Natalciu

(*) Aniołeczki
 
tekla - mam nadzieję, że jest.. Dzisiaj robiłam betę.. czekam na wyniki.... do jutra ;-)
mika - kurde, niech ten tydzień będzie wspaniały i pełen dobrych wiadomości :*


Światełka dla Was Aniołeczki :*
Dajcie swoim mamusiom dużoooo sił skarby nasze.
Ale Wasss mocno Kochamy
i bardzo potrzebujemy Waszej pomocy
[*]
[*]
[*]

Stasiek.Ty wiesz
[*]

 
Pietrucha...to teraz czekamy wszystkie razem :-)
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Zobacz załącznik 586634A to nasz pomysł na jesienną pólkę :-) moje dziecko najstarsze oszalało na jej punkcie

a ja mam dla Was historię, dzisiejszą, jeszcze cieplutką...
dwa tygodnie temu kupilam buty w ccc, super, strasznie mi sie spodobały, dobre były, idealne. Ale kupiłam rozmiar 38. Wczoraj ubieram i za małe. Co jest??? Pojechałam dzisiaj i dowiedzialam sie, ze ccc zmieniło czas na zwrot z 30 na 7 dni. O nie...Miła Pani mówi spokojnie, ze chyba nie da rady, ale żebym sprawdziła, czy w ogole ten model. Chodzę, szukam nie ma. Nagle znalazłam, ostatni kartonik z tego modelu i to jeszcze w rozmiarze 39. Przypadek? Niesamowity...Pani mi wymieniła :-) ale też była w szoku :-D
 
Ostatnia edycja:
Pietrucha zaciskam kciuki z całych sił. Aż łezka się w oku kręci i uśmiech przemkną przez twarz. &&&&&&&&& Daj nam od razu znać !!! :)

EDIT: mika.k - właśnie doczytałam.... CUDNIE... za Ciebie też zaciskam kciuki &&&&&
 
Ostatnia edycja:
Wiola, byłam u gina tydzień temu 30 września. Po moim 50 dniowym cyklu, po tym jak się @ skończyła w 10dc, 11dc i 12dc miałam jakieś dziwne plamienia, zmartwiłam się i szybciutko napisałam do lekarza, który się mną opiekował w szpitalu... Pisałam sms-a w piątek, a już po weekendzie miałam ustalony termin wizyty. Na wizycie, lekarz nie widział niczego niepokojącego, opóźnienie prawdopodobnie związane ze stresem, szyjka czysta, nie widać było żadnych otarć, zaczerwienień, infekcji, zrobił USG, żadnych krwiaków, mięśniaków, torbieli nie wykrył, to był 14dc - pęcherzyk dominujący miał 12mm i wg gina po ok. 4 dniach powinna być owulacja - czyli jakoś piątek/sobota, co by się zgrało z objawami, w piątek miałam silne bóle podbrzusza i kłucia jakby w lewym jajniku. A tak poza tym... gin życzył szybkiego zaciążenia, powiedział, że jak nie zajdę w ciąże przez pół roku to mam się zgłosić i przyjrzymy się cyklom. Chyba że cykle będą bardzo nieregularne, to mam się zgłosić wcześniej i posprawdzamy hormony. Teraz @ ba być ok 18.10, a ja mam cichutką nadzieję, że się nie pojawi. Strach jest oczywiście ogromny, ale tak bym chciała zostać też ziemską mamą. Może jak moje Aniołki będą czuwać uda się dojść do szczęśliwego rozwiązania...

Chłopcy
[*]
[*]
Aniołki (*)
 
reklama
hej dziewczyny, ja po wizycie dzisiaj i tak Zuzia wazy miedzy 1400 a 1500 tc wychodzi z usg 30+6 dni wiec troszke urosla wiecej bo juz nie jest roznica 10 dni tylko 7 dni (ze jest mlodsza) ladnie przybiera , aleeee... za 3 tygodnie wszystko wyjdzie czy ciecia nie beda robic wczesniej ... bo mala jest ulozona glowka w dol i napiera na blizne , szyjka mocno trzyma , lekarz powiedzial ze predzej przy skurczach zaczela by sie blizna rozchodzic niz ta szyjka skracac, ale to wcale nie pocieszajace ... okropnie sie boje co i jak to bedzie , powiedzial ze powinna za 3 tygodnie juz okolo 2 kg wazyc wiec nie powinno byc problemu, zeby przyspieszyc ciecie.
Mika- &&&& mocne kciuki :*
 
Do góry