reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

witam :-)


nie było mnie cały tydzien :-( a to dlatego bo mezus sie pochorował ... ehhh byłam taka zabiegana ze masakra , a w dodatku ja tez sie nie najlepiej czułam :-( a wiadomo do pracy chodzic trzeba ...



Amelko z okazji wczorajszego twojego swieta (*)(*)
Michałku dla Ciebie rowniez (*)(*)

Karolku syneczku kochany (*)
Aniołeczki(*)
 
reklama
Aniołeczki malutkie (*)
Córeczko, Kocham (*)
Fasolki, zdrówka &&&

Dziewczynki, ja mialam koszmarne sny, jestem zmeczona i czuje sie strasznie zle...

MILEGO DNIA :)
 
Smerfetko, złe sny męczą chyba większość z nas :-( Mnie też ciągle coś złego się śni, wtedy się nakręcam dodatkowo. Przytulam Cię kochana i pamiętaj, że gdzieś jest słońce, które niebawem wyjrzy do Ciebie...

A ja właśnie wróciłam z obiadku u mamusi i jestem zmęczona :szok: do tego chyba mi paliwo przymarzło, bo samochód się wyłączał i uruchamiał servis :baffled: Zawsze jak mego chłopa nie ma w domu, to coś musi się dziać :confused:
 
Amelko z okazji wczorajszych urodzinek [*][*][*][*]
[*]
Michałku [*][*][*]
images


Córeńko, kocham i tęsknię...
[*]

Aniołeczki

[*]
 
Aniołki malutkie (*)
Córeczko, bardzo za Tobą tęsknię (*)
Fasolki, rośnijcie zdrowo ***

MIŁEGO DNIA :)

Ja juz wyspana bo wczoraj w dzien odsypialam poprzednia noc, dzis chyba sie przemecze w dzien i sie nie poloze bo inaczej to pomiesza mi sie dzien z noca...
 
ja tez już z kawusią....

Aniołki (*)
Fasolki :*

Wczoraj oglądałam świetny film na 1, August Ruht (nie wiem czy dobrze napisałam) przypadkiem mi się włączył, a był piekny.

Kinia, no uważaj, żeby sie nie przestawić.....
 
I ja z kawką przylazłam, choc nie śpię już od 3:20 :baffled:
Smerfetko, może jakieś leki ziołowe ktoś by Ci posłał ?? Mniej bys się kochana męczyła.
Bibi, też oglądałam ten fil i mimo, że z poczatku nie zapowiadał się fajnie, to jednak bardzo ładny był. Film, choć wymyslony udowodnił mi, że warto wierzyć i iść za głosem serca. Szkoda tylko, że takie filmy puszczają tak późno, chociaż i tak dobrze, bo na tvp nie ma reklam w czasie filmu:happy2:
 
reklama
Smerfetko, ja też wolę sie przemeczyć. Udało mi sie w koncu przestawić i powoli zasypiam o normalnych godzinach.
A sny zostają...
Wojtusiu, już miesiac nie ma Ciebie z nami...
Tesknimy
[*]
[*]
[*]
 
Do góry