reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Dajcie proszę dać co z Marką, miała dzisiaj po 15 odebrać wynik, wszystko w porzadku?

Mamo Natalki
w szpitalu zanim cokolwiek zrobią upewnią sie na wszystkie mozliwe sposoby, czy aby nie może pójść w dobra stronę. U mnie zabieg też był w znieczuleniu ogólnym i na drugi dzień do domu. Samopoczucie fizyczne dobre, a psychiczne...Każde poronienie to strata dziecka, którego nie poznałyśmy...

Ja byłam dzisiaj w szpitalu na rozmowie z profesorem. Niezwykły człowiek, naładował nas dobrą energią. Niestety energia wyleciała, gdy odwiedziliśmy meża babcię w drodze powrotnej. Tak więc później opiszę resztę.
 
Cześć Aga;) ja tez Cie sciagalam myślami wiec z Sylwetka
sie chyba sprzeglysmy i nagle sie pojawilas;)

a ja znow do pracy dzisiaj ...;( a tak zimno na dworze a ja dopiero w połowie drogi

Synku (***) Mamusia Cie bardzo kocha
Filipku (***)
Iskierko Malinki (***)
Aniolki (***)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry