reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

no te normy juz sa normalne idzie cos zobaczyc bo na tych moich to rany boskie ... ciemnosc widze ciemnosc:)
czyli wychodzi praktycznie tak jak z OM ... jestem troszke spokojniejsza ... wiem ze stezenie jest indywidualne od organizmu kobiety ale sie wystraszylam cze to nie za malo:)

moze dobrze bedzie jak zrobie ponownie ja w piatek?
 
reklama
zdecydowanie zrób w piatek, zobaczysz czy przyrasta. W necie gdzieś są normy ile dziennie powinna przyrastać, można to łatwo obliczyć.
 
Wiesz Marka, ja się zupełnie na tym nie znam, w zyciu nie badałam sobie bety, ale z google wyczytałam, że taka norma jest bardzo dobra, tym bardziej, że wynik masz bliżej górnej granicy, aniżeli dolnej. Nie nakręcaj się i nie stresuj, bo to dzidzi tez szkodzi. Musi być dobrze....
 
Marka wszystko jest dobrze i będzie

Niestety p. Czubaszek nie lubię i choćby miała fajne teksty nie mogę jej słuchać właśnie przez swoje poglądy.Od razu przełączam kanał.
Zwróciłyście uwagę jaką ostatnio celebrytką się stała po swoich wypowiedziach? dla mnie to promowanie aborcji.
 
Marka ciesze się, że wszystko ok :tak:

Gosiu no własnie to mnie najbardziej denerwuje, że telewizja tak ją promuje i jej poglądy na świat....gdzie się nie przełączy tam Czubaszek...tak mnie irytuje ta baba:wściekła/y:
 
Frogusia u psychologa było ok, byłam u innej babki, bo do tamtej nie było miejsc i to chyba dobrze, bo ta mi się wydaje bardziej konkretna i zaczynamy terapię, szkoda tylko,że tak ciężko się dostać a nfz jeszcze im budżet upierdzielił.

Aniołkowa Smerfetko ważne, że ktoś chodzi do Amelki i że Ty pamiętasz i my też pamiętamy.

Ja w sumie Czubaszkową mimo wszystko lubię za jej teksty ;)

Ja z odczytem bety też miałam problem :) to chyba ze stresu ;)
 
Ja dlatego ogladam konkurencje. Dziewczyny spokojnej nocy życzę. Ja dzisiaj walczę z bólem głowy, dziwnymi snami itd. Bo u mnie znowu gorzej, ale kiedyś musi przecież wyjść słońce. Na razie chciałabym się gdzieś schować i przeczekać, a najbardziej to cofnać czas...
 
reklama
Do góry