reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Dziwne :szok: bo jak ja się starałam o badania na nfz po poronieniu, to mi powiedziano, że muszą być dwa poronienia u mnie, członkowie rodziny nie mają na to wpływu. Może teraz to się zmieniło.

kurde no chyba mnie nie okłamali?? zadzwonię jeszcze raz!

Witaj Beatka. Kiedy to się stało?

Gosia możesz podać link do swoich bransoletek na allegro? wiem, że już kiedyś wklejałaś, ale nie mogę nigdzie znaleźć
 
Ostatnia edycja:
Aniołeczki (*)(*)(*)
Córeczko kocham Cię (*)(*)
Fasolki, zdrowka ***

Jutro postaram sie Was dziewczynki nadrobic chociaz troszke, chyba ze ktoras napisze mi w skrocie co sie dzialo przez ten czas jak mnie nie bylo....
 
Kinguś ja już właściwie nie wystawiam.
Na fb zamieszczam zdjęcia i jeśli ktoś chce to tam zamawia.
W sygnaturce mam link.

Ahaaaa, bo ja już allegro przeleciałam wzdłuż i wszerz i już nerwicę mam, bo znaleźć nie umiem :D okej...

Aniołkowa chyba nie da się nas nadrobić hehehe w końcu jesteśmy babami :D gadamy jak najęte ;)

od dzisiaj mój maluszek ma swoje światełko:

http://www.swiatelkapamieci.pl/2012/3546-pamieci-anioek-14062012r.html
 
Ostatnia edycja:
ja poronilam 5 lat temu :( teraz dzieki bogu mam 2 corki prawie 5 letnia dominike od razu zaszlam w ciaze bo w leb szlo dostac i 9 miesieczna asie powiem wam jedno czas nie leczy ran przynajmniej u mnie. a wy jak sie czujecie  nas pada pogoda do dupy az czowiek w depresje wpada ale wiecie co podziwiam was po przeczytaniu waszych wpisow nie spalam pol nocy mialam manie ze asia sie nie obudzi jestem z wami i mysle o was i o waszych malenstwach caly czas
 
Witam was kochane,
Wraz z Filipkiem dzękujemy za kciuki, buziaki i gratulacje.

Od poniedziałku jesteśmy już w domu i uczymy się siebie. Na szczęście wszystko jest ok, ja dochodzę do siebie po porodzie i z dnia na dzień jest lepiej. A maluszek ciągle by jadł. Co 1,5 godz. budzi się na karmienie, więc pospać nie mam kiedy,ale narzekać nie będę, bo w końcu tyle na to czekałam....

Marka gratuluje, długo starać sie nie musieliście :-D

Aniołki (*)
Juleczko... kocham (*)
 
reklama
Aniołeczki (*)
Córeczko, tęsknię (*)
Fasolki ***

marka gratulacje !!!

Ja jestem przeziebiona, juz nie mam sily na ten katar bo meczy mnie od dwoch tygodni...

MILEGO DNIA :)
 
Do góry