reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Witam się z kawką, co prawda latte, ale jednak, od czarnej mnie odrzuciło :szok:
Smerfetko, rozpakuj się i opowiadaj wrażenia i w ogóle :happy2:
Agnieszko, ja też wybrałabym fiestę, generalnie wolę fordy od fiata, choć sama mam citroena :-D A właśnie, ja mam wielkiego, bo c5, ale jest też fajny citroen z tych mniejszych c3, tylko nie wiem jak kasowo stoją.
Monila, zdrowia dla męża... ważne, że wyniki ogólne są w miarę ok.
 
reklama
Wołam o pomoc, usłyszcie!

czytałyście? szlag mnie trafił!!!

Tekla- trzymam kciuki za Ciebie, mi było cieżko na początku, zresztą pewnie pamietasz, bo pisałam, ale teraz powoli jest już lepiej

Monila rozumiem, ze twój mąż ma wrzody?

Agnieszko
-ja też byłabym za fiestą, uwielbiam fordy, ale znajomy tico jeżdzi i jest zachwycony spalaniem...ale niestety tylko tym...

Kaja mój młodszy też miał sporą nadwagę...przez pól roku tolerował tylko mleczko mamusi i nic wiecej, grubasek był straszny, ale jak zaczął chodzić, to troszke zgubuił, niech je i rośnie maleństwo. Filipki to fajnie chłopaki :-) Wiem coś o tym :-)
 
Witam z kawka ;)

Aga a nie myslalas o Fordzie Ka , to moj ukochany samochodzik ;)

Kindzi wieczorkiem usiade i napisze Ci moja historie.

W sobote mialam leciec do PL ale odwolali mi lot wiec tluklam sie autobusem 16 godzin masakra a lot powrotny byl owszem ale opozniony o 3 godziny bo w Gdansku mgla ze nic nie widac, bylam uziemniona bo musialam odmowic samochod z wypozyczalni i wszystko szlo mi pod gorke, ciesze sie jedynie z tego ze bylam u Amelki na cmentarzu, odgarnelam ten okropny snieg i zapalilam swieczuszki. Teraz w niedziele tez jedziemy do PL z mezem ale juz samochodem bo w poniedzialek jest rocznica odejscia naszej kochanej Córeczki....

Aniołeczki (*)
Amelko, mama Kocha Cię nad życie (*)
Fasolinki ***
 
Kaju wiola ma rację, Filipki to fajne chłop[aki, mój Filipcio tez do 6 miesięcy taka kluseczka była, a potem chudzinka....a jadł za troje i też ciągle słyszałam "on jest za duży" więc sie tym nie przejmuj :tak:

Kiniu czekamy na relacje.

Monilko dobrze, że wyniki są dobre, a moze tak jak pisze Wiola, Damian może ma wrzody?

Bishopko jesteście zadowoleni z tego citroena c5? tez sie nad nim zastanawiamy.
 
witam przy kawusi:))
nie kupuje wcale auta moze kiedys jak kasy bedzie wiecej to kupie cos fajniejszego:))
smerfetka ford ka strasznie mi sie podoba ale jak sa to 400 km ode mnie:((

wyszlo na to ze moj kupi sobie quada a ja wezme jego colta::p
 
Witam


dzis mezus był na badaniu jutro idzie do lekarza z wynikami i zobaczymy co powiedza ... jak narazie lekarka nie wspomniała o wrzodach ...


Karolku (*)
Aniołeczki(*)
 
Gosia no prawdopodobnie tak .... ale tego na 100 % dowiemy sie jutro , bo dzis robił na ta bacterie badanie a jutro ma wizyte u lekarza
 
reklama
Do góry