reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Witam Was :) ja już po rosołku :)

Nie wiem Gosia, w sumie ode mnie niewiele osób wie o tym, co mnie spotkało i nie wiem, czy chciałabym, żeby się dowiedzieli w ten sposób. Jeśli chcesz, możesz wkleić nie wspominając, że to moja strona. Nie zrozumcie mnie źle dziewczyny, nie chcę, żeby nagle się zrobiło poruszenie wśród moich znajomych...

A jeśli któraś z Was ma coś do dodania - jak już pisałam - a propos lekarzy , to ja to chętnie umieszczę, bo to jest skandal.

Tekla spoko :) i ja tu się zgadzam niestety, z rodziną najlepiej na zdjęciach i o tym dopiero niedawno się przekonałam... a szkoda
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien dobry ;-)


wczoraj sobota mineła spokojnie , wiadomo sprzatanie pozniej zakupy a popołudniu urodziny kolegi ;-) dzis siedzimy w domku , za oknem tak brzydko ze az nieche sie wychodzic ...



Karolku syneczku moj (*)Andrzejku(*) Karolku(*)
 
Tekla, strasznie przykre to co usłyszałaś z ust wujka. Moje dzieciątko miało tylko 9 tygodni ciąży, a zostało przez nas pochowane. Nie każdy to rozumie, nie każdy musi to rozumieć, nie każdy wie o pochówku.
W przypadku, tak dużych dzieci, lepiej co by się Twój wujek w jęzor ugryzł :(
Amelko (*)
Aniołeczki (*)
 
Ostatnia edycja:
Amelko (*)

Aniołeczki (*)

Tekla ten wujek przesadził.....słów brak....ciekawe czy jak jemu z rodziny ktoś umrze to pochowa....człowiekowi należy się szacunek, więc dlaczego nie możemy go pochować?
 
reklama
Do góry