reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Gosiu a może jakiś ładny komplecik ręczników? To pózniej zostaje na lata albo rzeczywiście te kubeczki czy filizaneczki

Synku (***) kocham Cię
Aniolki (***)
Fasolinki ;***
 
reklama
Witam się z Wami. Z kawusią i bólem głowy :( u mnie tak wiało wczoraj strasznie! Dzisiaj nawet nie wiem, bo jeszcze nie wychodziłam :)

Happymum ​dzięki, ale właśnie my to już znamy :)
 
Bry ! ja juz pije 2 kawe .. jakas taka nie do zycia dzis jestem ... wrrr ...ale jeszcze tylko dzis do pracy i weekend ...


u mnie od wczoraj tak wieje ze głowe chce urwac ... az nie chce sie wychodzic ...

Kindzia a moze cisteczko do kawy ??
kawa_i_ciastko_.jpg


(*) Karolku (*)
Aniołęczki (*)(*)
Fasolinki(*)
 
hahah Elomelo ja tez na diecie jestem od dłuzszego czasu ... ale słodkiego sobie nie odmawiam :) i efekty sa :p 10 kg mniej :p haha ;)
 
Monilka to daj swoj sekretny przepis jak zgubic 10 kg;-)

Tak jak sie umawialam z moim ginem ze jesli w ciagu 6 m-cy nie zajde w ciaze mam sie zglosic do niego i dzis ide na 15.30 do niego trzymajcie za mnie kciuki
 
smerfetka . poprstu duzo cwicze ...:) przynam ze sa dni w ktorych wogole nic nie jadam bo nie czuje głodu .. wtedy zapominam ze mam cos zjec bo zoładek nie woła jedzenia :) a czasmi moge cały dzien byc tylko o cukierkach i tez nic mi nie ma :)ehh a po drugi jak mam zmartwienia i stresy to odrazu nie potrafie jesc i lece z wagi ... ale tak powaznie to jak mam ochote na cos słodkiego a np. jadłam juz ciastko czy cos to biore i jem jakis owoc lub warzywko albo pije wode z cytrynka :)


oo to trzymam kciuki za wizyte :) swoja droga ja tez musze do mojego sie wybrac .. moze w marcu ...
 
Smerfusiu mocno trzymam kciuki.

Mojej siostry mąż tak się wziął za siebie że od u roku schudł 10kg. Kupił garnki na parę dostał jakąs dietę i proszę jakie efekty.trochę byłam przerażona ale siostra mówi że sie świetnie czuje.
 
reklama
ja tez swietnie sie czuje :) ale wiem tez ze sama dieta to nic , trzeba jeszcze cwiczyc zeby skora robiła sie napieta ...:-)

jejsiu dziewcyzny u mnie wieje i deszcz pada ... wrrr
 
Do góry