reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

nom ja też jestem przerażona, że ten czas tak szybko leci.
Btw do jakiego lekarza chodzisz?? Jeżeli to nie tajemnica oczywiście.:-)
Ja chodzę do Dr. Kasi Karwasik-Kajszczarek i jestem zadowolona póki co.
 
reklama
czesc dziewczyny. jestem nowa i jestem z okolic lublina. chodze do lekarza o nazwisku Sulejman. moze któras z was chodziła do niego lub cos o nim słyszała? pozdrawiam
 
Witam. Nie miałam styczności osobistej z tym lekarzem ale słyszałam o nim sporo raczej negatywnych opini. Podobno jest ok jeśli się do niego chodzi prywatnie.
 
ASICA a co negatywnego słyszalas o dr. Suleimanie? ja do niego chodze prywatnie. jestem zadowolona chociaz planuje wybrac sie do innego lekarza na konsultacje. mam pytanie dziewczyny. czy wiecie gdzie w lublinie mozna zrobic badanie nasienia mezczyzn? i ile kosztuje takie badanie? luxmed mzoe wykonuje takie badania? pozdrawiam
 
Dziekuje za odp a słyszałyście o dr Leszku Surmaczu z Kraśnickich... moja sister poleca niby zastepca odynatora.... ech.... nie wiem co mam zrobić bo ja nie jestem z lublina i się boje a w swoim miescie nie chce rodzić na bank i zostaje mi mierzyński z jaczewskiego i ten z kraśnickich juz glupieje a przydalo by się zminić bo juz 12 tydz sie zaczał ratunnkuuuuuuuuuuu

zuzu2, ja bym Ci nie radziła dr Surmacza, jak byłam w szpitalu w tamtym roku, to miałam z nim do czynienia na obchodzie - to nie był mój lekarz więc może ma inny stosunek do swoich pacjentek. Ale był bardzo niemiły, nieuprzejmy i mialam wrażenie że ma pretensje że wogóle zadaje mu pytania. Jeżeli wiesz od kogoś kto był jego pacjentką że jest ok to w porządku, mi sie nie spodobał

Witam! Ja z kolei chodzę właśnie do dr Surmacza i jak na razie uważam, że mój wybór był bardzo dobry. Dlaczego akurat on? Zaczęło się to wszystko w poprzedniej ciąży. Wtedy skorzystałam z polecenia mojej koleżanki, która dwie ciąże prowadziła u jednej bardzo popularnej i lubianej lekarki z Jaczewskiego (celowo nie podaję nazwiska bo nie chodzi mi o sianie złych opinii o kimkolwiek - ja mogę mieć złe odczucia ale wiem, że inni sobie tę osobę bardzo chwalą). Umawiałam się prywatnie. Pani dr była przemiła - to fakt, ale... na miłej rozmowie się skończyło. Zauważyła co prawda mały ropień na szyjce ale nic więcej z tym nie zrobiła, nie zleciła żadnych dokładniejszych badań, ani leczenia. Wtedy dobrze się czułam, więc skoro dobrze się czułam to było ok. Po bardzo miłych wizytach niestety przyszła mniej miła okoliczność - poronienie... I wtedy trochę z przypadku trafiłam do dr Surmacza. I fakt pierwsze spostrzeżenia to to, że jest szorstki w obejściu, taki trochę mało kontaktowy i może wtedy bym go nie poleciła nikomu. Ale od razu zaczął zwracać uwagę na pewne szczegóły, o które poprzednia miła i uznawana pani dr nawet nie spytała. Po zabiegu zaczęłam regularnie chodzić do dr Surmacza do poradni na Kraśnickich - tym razem nie wydawałam kasy, a korzystałam ze świadczeń NFZ. Leczenie trochę trwało, ale wszystko zakończyło się szczęśliwie i ponownie zaszłam w ciążę. W tej ciąży również nie omijają mnie zagrożenia, muszę raczej "polegiwać", ale mimo przeciwności i oporów ze strony mojego organizmu, mam nadzieję, że wszystko zakończy się pomyślnie. Nie mam problemów komunikatywnych z lekarzem. Zadaję mu zawsze wiele pytań i zawsze otrzymuję od niego wyczerpujące odpowiedzi - nawet gdy siadam w gabinecie to zaczynam od tekstu, że teraz to sobie "ponarzekam". Gdy się niepokoję z powodu jakichś objawów, od razu dzwonię do niego i mówi mi co mam robić czy jechać na izbę czy do niego itp. Do końca 2010 roku chodziłam właśnie na Kraśnickie do "państwowej" przychodni, od stycznia chodzę prywatnie bo NFZ nie podpisał umowy.

Moje zdanie jest takie, że nie liczy się powierzchowność lekarza a jego umiejętności i doświadczenie. Z drugiej strony każda kobieta ma swoje preferencje i jeśli nie umie znaleźć "wspólnego języka" ze swoim lekarzem to też nie jest dobrze, nawet jeśli jest on najlepszym fachowcem. Bo skoro nie można się z kimś dogadać to jak mu ufać? Ciąża i poród są tak intymnymi sprawami dla kobiety, że lekarz będąc częścią tego procesu musi w tę intymną sferę się jakoś wkomponować choćby po to aby sfera psychiczna kobiety była spokojna od początku do końca tego okresu oczekiwania.

Zatem co mogę powiedzieć na koniec tego słowotoku to chyba to, że trudno jest polecać lekarzy, gdyż każda z nas jest jednak inna i ma inne oczekiwania i preferencje. To tak samo jak z facetami - jedna woli brunetów inna blondynów, jedna wysportowanych inna wybierze typ intelektualisty i nie ma co się głowić na temat - "co ona w nim widzi?".

Tak naprawdę jeśli poczujesz zaufanie i bezpieczeństwo podczas wizyty to chyba ten lekarz będzie dla Ciebie odpowiedni.
 
ASICA a co negatywnego słyszalas o dr. Suleimanie? ja do niego chodze prywatnie. jestem zadowolona chociaz planuje wybrac sie do innego lekarza na konsultacje. mam pytanie dziewczyny. czy wiecie gdzie w lublinie mozna zrobic badanie nasienia mezczyzn? i ile kosztuje takie badanie? luxmed mzoe wykonuje takie badania? pozdrawiam

Witaj w luxmedzie robią takie badania Badanie nasienia - zakres podstawowy badanie kosztuje 70 zł.
 
reklama
Do góry