reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

cześć dziewczyny, czy jest tu któraś z Zamościa lub okolic?
Jestem ciekawa opinii na temat Szpitala Jana Pawła w Zamościu oraz tutejszej szkoły rodzenia. Będę rodziła właśnie w tym szpitalu i chciałabym się coś dowiedzieć.
rodzila w zamosciu w ub roku. miałam porod rodzinny i jestem zadowolona. trafiłam na świetną panią położną i mimi że rozwiązanie przyszło dopiero po 25 godz skurczy ciągłych wymiotach i biegunce było ok. położna cały czas mnie wspierała mówiła kiedy co mam robić a pomoc męża była nieoceniona do dzisiaj gdy opowiada o tym jak mi pomagał ma błysk w oczach po wszystkim jako dumny tata przeciął pępowinę. pomimo 25 godz. skurczy moje rozwarcie wynosiło 2,5 palca. miałam wybór albo masaż szyjki maciy albo wracam na sale przedporodową - byłam wykończona przez cały dzień nic nie zjadłam a poprzednią noc miałam już skurcze - wybrałam masaż. bolało . ale kilka minut póżniej trzymałam małą już na rekach jestem wdzieczna że położna tak mi pomogła. mała otrzymała jej imię - Ania. Dziękuję Pani Aniu
 
reklama
kurcze czytajac to wszytsko, to mam az ciarki, ja mam termin dopiero na sierpien mam nadzieje ze będzie ok i bez zadnych komplikacji :)

Nanatalala nic sie nie martw, wszystko będzie dobrze, pamiętaj, że ile porodów tyle opinii i to jest najpewniejsze. Ja tez mam termin na sierpień i to będzie mój trzeci poród, od jakiegoś 29 tyg ciąży koniecznie wybierz się do szkoły rodzenia aby opanowac sztukę oddychania. Ja pomimo iz to będzie mój trzeci raz to też się wybieram, bo bardzo mi to pomogło. BYć może się spotkamy na szkole rodzeni dądź porodówce:)
Pozdrawiam
 
Witam,

Pisze ponieważ mam pytanie. Nie wiem czy było juz o czymś podobnym czy nie, ale niestety nie mam czasu czytać całości:( Mieszkam w okolicy Lublina i chciałabym zapytać czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakiegoś dobrego alergologa dziecięcego w Lublinie??
Młoda ma od 3 tyg wysypkę. Dermatolodzy (sztuk 2) powiedzieli ze to alergia i tyle... badania na grzyby, nużeńce i świerzbowce negatywne. Młoda przestała jeść wszystko co mogłoby wg mnie ją uczulić i zamiast lepiej to jest gorzej... Nie mam siły i pieniędzy żeby testować lekarzy... Dlatego postanowiłam zapytać tutaj...
Może znacie kogoś do kogo warto pójść..niekoniecznie na NFZ...
 
Hej. Potrzebuje informacji o P. dr Irenie Kaszyńskiej- Czajkowskiej, która przyjmuje na Jaczewskiego na patologii ciąży. Czy któraś mama chodziła do niej? Zostałam skierowana do pani doktor ze względu na chorobę serca, którą przebyłam. Proszę o pomoc.. Pozdrawiam
 
madzioludek ta pani dr pracuje na patologii ciąży, jest bardzo miła i konkretna, leżałam na jej sali i widziałam że w każdy problem zdrowotny pacjentek była bardzo zaangażowana.
 
Mam prośbę moze macie jakiegoś godnego polecenia psychologa dziecięcego? Jeśli tak to proszę o namiary:tak: Dziękuję
 
reklama
Cześć.
Pamiętacie mnie jeszcze- moze "najstarsze"forumowiczki tak:tak: czasem do Was zaglądam ale jakoś tak po cichu. Teraz jestem na zwolnieniu więc trochę więcej czasu.

Mam pytanie: czy któraś z Was ostatnio rodzila na Jaczewskiego? Co tam trzeba wziąść do porodu. zaczynam się zastanawiać nad wyprawką a nie mogę nigdzie świeżych informacji znaleść.

Pozdrawiam Was serdecznie
 
Do góry