reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

reklama
cześć dziewczyny, czy jest tu któraś z Zamościa lub okolic?
Jestem ciekawa opinii na temat Szpitala Jana Pawła w Zamościu oraz tutejszej szkoły rodzenia. Będę rodziła właśnie w tym szpitalu i chciałabym się coś dowiedzieć.
 
lamiav w prawdzie nie rodziłam i nie jestem z Zamościa ale mam znajoma stamtąd:tak: jutro do niej zadzwonię się zapytam o to :tak:
 
Lamiav- jestem z Zamoscia.Nie rodziłam tutaj ale mam sporo znajomych,które tu rodziły.Chwalą warunki lokalowe- dwuosobowe sale szpitalne z łazienką,przyzwoite i estetycznie podane posiłki.
Jeśli masz żadnych problemów w ciązy na pewno wszystko będzie ok.Moja kumpelka,która jest ginekologiem twierdzi,że jeśli jest pacjentka z problemami i generalnie jeśli ciąża jest z problemami lub wiesz,że mogą być komplikacje przy porodzie to lepiej tu nie rodzić bo niestety nie ma tu dobrych ginekolgów.
A kto jest Twoim lekarzem prowadzącym i na kiedy masz termin?
 
o dzieki dziewczyny za odpowiedź,
aluska: chętnie poczytam o doświadczeniach innych rodzących w zamościu, choćby z ciekawości :-)


jadran: ja chodze do Tarajko, na wizyty do szpitala i prywatnie do nie go do luxmedu, na razie u mnie z ciążą wszystko dobrze i mam nadzieję ze tak zostanie. Mam termin na koniec kwietnia, także jaeszcze mam trochę czasu.
A co ze szkołą rodzenia, czy chodziłaś do tej przy nowym szpitalu czy tej prywatnej na starym??? I wiesz może ile sie płaci za ta prywatną szkołę??
 
Lamiav wybacz że tak późno odpisuję ale moja znajoma nie śpieszyła się z odpowiedzią a jak w końcu mi odpisała to zapominałam tu zajrzeć:zawstydzona/y:"Rodziła" w tym szpitalu tyle że przez cc więc co do opieki przy porodzie to nie może praktycznie nic powiedzieć ale później opiekę sprawowały przy niej bardzo miłe panie:tak: ale dość krótko bo zostali odesłani do DSK w lublinie bo urodziła wcześniaki (29t.c.) a w tym szpitalu w Lublinie właśnie się poznałyśmy:sorry:
 
o dzieki dziewczyny za odpowiedź,
aluska: chętnie poczytam o doświadczeniach innych rodzących w zamościu, choćby z ciekawości :-)


jadran: ja chodze do Tarajko, na wizyty do szpitala i prywatnie do nie go do luxmedu, na razie u mnie z ciążą wszystko dobrze i mam nadzieję ze tak zostanie. Mam termin na koniec kwietnia, także jaeszcze mam trochę czasu.
A co ze szkołą rodzenia, czy chodziłaś do tej przy nowym szpitalu czy tej prywatnej na starym??? I wiesz może ile sie płaci za ta prywatną szkołę??

Kochana,wybacz,że dopiero teraz odpowiadam.Co do Tarajki- nie mam żadnych info,że to zły lekarz:).Nie chodziłam do żadnej szkoły rodzenia,prawie całą ciążę spedziłam w szpitalu w Lublinie.Od początku było wiadomo,że raczej nie urodzę naturalnie.
Ale jeśli nadal chcesz info o szkole rodzenia to popytam- moja sąsiadka rodziła rok temu.
 
Witam jestem tutaj pierwszy raz, jestem z okolic lublina i chciala bym prosic Was dziewczyny o pomoc. Jestem w 23 tyg ciazy i chciala bym sie zapisac na dodatkowe USG poniewaz chciala bym upewnic sie ze wszystko jest ok i poznac w koncu plec mojego maluszka. Na wizyte chciala bym zapisac sie do luxmedu najlepiej na ul Radziwilowska. I prosze Was o pomoc w sprawie lekarza do ktorego mam pojsc jakiego polecacie? Z gory dziekuje za pomoc:-) I zycze wszystkim SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2012:happy:
 
reklama
z czystym sumieniem polecam ci dr CHOŁUBKA!!!! w obu ciążach robiłam u niego USG :-) i byłam bardzo zadowolona. Ma czas dla pacjentki, wszystko sprawdza dokładnie :-)
 
Do góry