reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelanki o sobie !

ja co prawda mieszkam nie w lublinie ,ale od pazdziernika azaczynam studia II stopnia -filologia polska! zeby bylo ciekawiej 17 listopada zostane mama... wiec troche "okragla" pojezdze na zjazdy... Męzatka jestem od 2 lat i ma 22latka
 
reklama
Hej, to może ja parę słów o sobie.
Na imię mam Agnieszka, ale rzadko jest używane ;-) bo dla większości jestem Grzegorka (i pochodne od tego). Skończyłam ogrodnictwo na ARce naszej, teraz jestem na wychowawczym, pracuję jako programista, a od 2 lat wpadłam w fotografię. Zamierzam to bardziej rozwinąć. Bardzo pociąga mnie fotografia dzieci.
Jestem mamą niemal rocznego Szymonka (już za 5 dni urodziny).
Rodzić miałam na Jaczewskiego, bo prowadziła mnie prof. Leszczyńska (której jestem bardzo wdzięczna, bo ciążę miałam z komplikacjami, ale wyciągnęła nas z tego - świetny specjalista), ale akurat na Jaczewskiego na położnictwie "zawalił" się sufit i odesłała mnie na Kraśnickie. Zadowolona jestem, że tak wyszło. Położna była przy mnie jedna, ale za to świetna dziewczyna. Pomogła mi bardzo. A lekarz to Błażukiewicz. Fajny, uśmiechnięty, rozładował stres.
Się rozpisałam :-)
Pozdrawiam - Aga
 
Cześć wam ;)
Na początek się przedstawie mam na imię Justyna, jestem w 21 tygodniu i 7 dniu ciąży (to mój pierwszy raz), którą prowadzi dr Tomasz Mazurek ;) jestem spoza Lublina ale dużo czasu tam kiedyś spędziłam szkoła średnia PSB teraz Politechnika Lubelska zaoczne
Mam nadzieje że mnie przyjmiecie do grona ;)) Pozdrawiam
 
Ptasiorek, Anaklim, Aluśka - czytałam że na Kraśnickich rodziłyście napiszcie mi jak to wszystko tam wygląda jakie warunki, jakie położne słyszałam o rodzeniu w basenie wszystko co tylko możecie piszcie :-) o prowadzeniu ciąży przez dr Mazurka :tak: osobiście z wizyt jestem bardzo zadowolona jest przyjemny delikatny, ale powiedzcie jak co do rodzenia czy bedzie przy mnie jak to będzie mniej więcej wyglądało i takie tam :-( wiecie "ten pierwszy raz" troche stresuje
 
Jak moje koleżanki co chodziły prywatnie do dr Maz. jak rodziły, to on nie przybył na ich porody. Ale dały sobie radę świetnie z pomocą personelu z dyżuru. Położne są na Kraśn. naprawdę fachowe i pełne cierpliwości. Bardzo miłe. Ale ta ich wanna do porodów, to porażka. :sorry: żadnych uchwytów i podparcia pod plecy... cały czas starałam się żeby nie pójść pod wodę ;-)Marzyłam kiedy pozwolą mi wyjść... i ledwo wyszłam, bo gdyby nie pomoc męża i położnej, to nie da rady pokonać tego wannowego rantu z gigantycznym brzuchem i skurczami :-D Porównując to w trakcie porodu o wiele lepiej się czułam pod prysznicem.
P.S. i nie wspominaj dr.Maz. o tym ,że szukasz porad w internecie... niecierpi go.... ;-) :-D:-D:-D
 
Jak moje koleżanki co chodziły prywatnie do dr Maz. jak rodziły, to on nie przybył na ich porody. Ale dały sobie radę świetnie z pomocą personelu z dyżuru. Położne są na Kraśn. naprawdę fachowe i pełne cierpliwości. Bardzo miłe. Ale ta ich wanna do porodów, to porażka. :sorry: żadnych uchwytów i podparcia pod plecy... cały czas starałam się żeby nie pójść pod wodę ;-)Marzyłam kiedy pozwolą mi wyjść... i ledwo wyszłam, bo gdyby nie pomoc męża i położnej, to nie da rady pokonać tego wannowego rantu z gigantycznym brzuchem i skurczami :-D Porównując to w trakcie porodu o wiele lepiej się czułam pod prysznicem.
P.S. i nie wspominaj dr.Maz. o tym ,że szukasz porad w internecie... niecierpi go.... ;-) :-D:-D:-D

Dzięki za informacje :-D wiesz wczoraj byłam u niego w nocy....... złapały mnie zatoki i własciwie rzuciło mi się nawet na oczy....... zadzwoniłam do niego i kazał mi natychmiast do siebie przyjechać, przypisał mi antybiotyk....... i normalnie się rozpływam, gorączka chyba mnie zaczyna łamać i ogólnie tak jakoś mi słabo........ :-(
 
reklama
Cześć dziewczyny
Mam na imię Ewa i mam 21 lat . 8 kwietnia zostanę mamą.
Mam do was pytanie czy mogłyście mi coś więcej napisać na temat szpitala na Jaczewskiego i czy ktoś chodził do Czajkowskiej
pozdrawiam :-)
 
Do góry