reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżkowe sprawy...

Dziewczyny nie martwcie sie!!! Ja poznalam prawdziwy seks dopiero po porodzie :-D i z kazdym numerkiem ;-) bylo coraz lepiej mimo ze myslalam ze juz lepiej byc nie moze :-D I po prostu sobie tam nie zagladalam bo po co sie dolowac? Teraz na szczescie nacinana nie bylam, ale blizna jest po pierwszym porodzie i nikomu nie przeszkadza i nigdy nie przeszkadzala :no:
 
reklama
Ja sie balam zagladnac... ale jak sie odwazylam, to stwierdzam, ze nie widac az tak tej blizny. przeraza mnie tylko "szerokosc" kanionu hehehehe
No ale to jeszcze mam czas i licze, ze sie to zmniejszy, zanim bedzie moglo "do czegos dojsc" hehehe
 
My jestesmy dzis po naszym drugim pierwszym razie :-D
Bylo cudnie, na poczatku strasznie sie balam i stwierdzilam, ze nie, ze jednak za wczesnie, ale w koncu sie udalo :tak: i to pare razy ;-):-D
No i musze dodac, ze myslalam ze po drugim porodzie bede tam wielka i ogromna, ale jestem ciasniejsza niz bylam, nie wiem jak to jest mozliwe :shocked2:
 
My jestesmy dzis po naszym drugim pierwszym razie :-D
Bylo cudnie, na poczatku strasznie sie balam i stwierdzilam, ze nie, ze jednak za wczesnie, ale w koncu sie udalo :tak: i to pare razy ;-):-D
No i musze dodac, ze myslalam ze po drugim porodzie bede tam wielka i ogromna, ale jestem ciasniejsza niz bylam, nie wiem jak to jest mozliwe :shocked2:

Gratuluje :-D:-D:-D ja sie jeszcze nie odważylam, moze na moje urodzinki 2 stycznia sie skusze. :tak:
 
A ja muszę Wam powiedzieć że jakoś po tym porodzie (co dziwne cc przecież) jakoś odkrywam nowe strefy doznaniowe :eek:;-)
Myślałam ze znam swoje ciało i juz nic mnie nie zaskoczy a tutaj przy podobnych akcjach łóżkowych (jak wcześniej) zupełnie nowe doznania mi sie włączyły. :-D
Dodam że nie kochamy się jeszcze na całego że tak powiem ponieważ nie biore jeszcze tabletek antykoncepcyjnych a inne formy zabezpieczenia mi/nam nie odpowiadają...
W każdym razie JESTEM W SZOKU :-p
 
A ja muszę Wam powiedzieć że jakoś po tym porodzie (co dziwne cc przecież) jakoś odkrywam nowe strefy doznaniowe :eek:;-)
Myślałam ze znam swoje ciało i juz nic mnie nie zaskoczy a tutaj przy podobnych akcjach łóżkowych (jak wcześniej) zupełnie nowe doznania mi sie włączyły. :-D
Dodam że nie kochamy się jeszcze na całego że tak powiem ponieważ nie biore jeszcze tabletek antykoncepcyjnych a inne formy zabezpieczenia mi/nam nie odpowiadają...
W każdym razie JESTEM W SZOKU :-p

My tez nigdy nie stosowalismy gumek, ale co zrobic jak sie chce, a seks przerywany niestety nam nie pasuje bo konczymy zawsze w tym samym momencie, wiec jak on wyjdzie to ja moge zapomniec o orgazmie :sorry: A poza tym mam paniczny strach przed trzecia ciaza... i jakos tak bym sie bala, ze A by sie zapedzil, bo skoro trzy lata bez zabezpieczen, to czemu teraz mialby pamietac ze ma uciekac? No i jak bym sie bala, to o orgazmie tez moglabym zapomniec :confused2:
I kupilismy tak na slepo jakies tam durexy super cienkie i musze przyznac ze tak jakby ich nie bylo :shocked2: Obydwoje zapomnielismy o tym zabezpieczeniu. Takze poki co jestem zadowolona :tak:
 
My tez nigdy nie stosowalismy gumek, ale co zrobic jak sie chce, a seks przerywany niestety nam nie pasuje bo konczymy zawsze w tym samym momencie, wiec jak on wyjdzie to ja moge zapomniec o orgazmie :sorry: A poza tym mam paniczny strach przed trzecia ciaza... i jakos tak bym sie bala, ze A by sie zapedzil, bo skoro trzy lata bez zabezpieczen, to czemu teraz mialby pamietac ze ma uciekac? No i jak bym sie bala, to o orgazmie tez moglabym zapomniec :confused2:
I kupilismy tak na slepo jakies tam durexy super cienkie i musze przyznac ze tak jakby ich nie bylo :shocked2: Obydwoje zapomnielismy o tym zabezpieczeniu. Takze poki co jestem zadowolona :tak:
dziunka
Ja nie miałam na myśli stosunku przerywanego ale petting, sex oralny i analny :-p
Stosunek przerywany szczerze uważam za lekkomyślność no ale oczywiście każdy robi według własnego uznania..
 
dziunka
Ja nie miałam na myśli stosunku przerywanego ale petting, sex oralny i analny :-p
Stosunek przerywany szczerze uważam za lekkomyślność no ale oczywiście każdy robi według własnego uznania..

Kurcze, a ja na oralny sie jeszcze przemoc po porodzie nie moge:eek:
a z tym przerywanym, to masz w zupelnosci racje :tak:
 
Kurcze, a ja na oralny sie jeszcze przemoc po porodzie nie moge:eek:
a z tym przerywanym, to masz w zupelnosci racje :tak:
Nie dziwie sie - mi po cc napewno łatwiej w tym wzgledzie niz tobie po sn, to zrozumiałe. Przyjdzie czas ze stwierdzisz ze masz to wszystko w nosie i przemożesz sie. Nie ma co przyspieszac na sile bo tylko bedziesz sie stresowac zamiast oddac przyjemnosci...;-)
 
reklama
My tez nigdy nie stosowalismy gumek, ale co zrobic jak sie chce, a seks przerywany niestety nam nie pasuje bo konczymy zawsze w tym samym momencie, wiec jak on wyjdzie to ja moge zapomniec o orgazmie :sorry: A poza tym mam paniczny strach przed trzecia ciaza... i jakos tak bym sie bala, ze A by sie zapedzil, bo skoro trzy lata bez zabezpieczen, to czemu teraz mialby pamietac ze ma uciekac? No i jak bym sie bala, to o orgazmie tez moglabym zapomniec :confused2:
I kupilismy tak na slepo jakies tam durexy super cienkie i musze przyznac ze tak jakby ich nie bylo :shocked2: Obydwoje zapomnielismy o tym zabezpieczeniu. Takze poki co jestem zadowolona :tak:

Ja niestety jestem uczulona na lateks i ze względu na wątrobę, nie mogę brać tabletek ... Mam nadzieje, że będę mogła mieć spiralę, bo metody naturalne + stosunek przerywany z czasem staje się stresujące... Fakt, że przez ponad 1,5 roku było ok i nie było ciaży, a dopiero jak zaszaleliśmy to powstała Zuzia ;-) Mimo wszystko, stosunek przerywany to dla mnie był jedyny sposób. Oby nie było przeciwwskazań do spirali.
 
Do góry