reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżkowe sprawy...

ja tam sie troche stresuje przed tem pierwszym razem....kurcze brzmi jak bym byla dziewica:-D... wydaje mi sie, ze wszystko rozmiarowo wrocilo tam do normy...robilam kontrole;-) chociaz balam sie, ze bede mogla tam cala piesc zmiescic ale jest ok...ochota jest obustronna ale nie zaczne dopoki nie bede na tabletkach bo naprawde bym sie zalamala jak by sie okazalo, ze znowu ciaza:-D a jakto D mowi, ze seks w prezerwatywie jest jak jedzenie lizaka przez papierek :-Di on juz woli poczekc....zreszta i tak jeszcze mam plamienia no i jeszcze nie minelo 6 tyg....
 
reklama
a ja właśńie się zastanawiam co do mojego [poogu..
b krwawienie skończyło się w 10 dobie..
więc chyba już kogę co??:-p
ale jakoś się boję że tam w środkui jeszcze nie wszystko takie... więc czekam.. choć nie wiem czy mam na co... no bo nawet mnie nic nie boli...
alw czy 2 tyg to nie za krótko??
a w szpitalu mi powiedzieli że po 3 tyg mogę już zajść w kolejną ciążę:cool2:
 
Wiecie jaki mój M jest bezczelny ?
około tydzień temu naszła mu ochota, ja mu mówię ze nie mozemy,
bo połóg, bo ginekolog zabronił......
na to sie on pyta, czy laryngolog też zabronił ??? :-D:-D:-D

ale czekać trzeba, chyba będę czuła sie jak dziewica :-)
 
Wiecie jaki mój M jest bezczelny ?
około tydzień temu naszła mu ochota, ja mu mówię ze nie mozemy,
bo połóg, bo ginekolog zabronił......
na to sie on pyta, czy laryngolog też zabronił ??? :-D:-D:-D

ale czekać trzeba, chyba będę czuła sie jak dziewica :-)
dobre....:-D:-D:-D moj D taki wyposzczony, ze coraz czesciej ma sny erotyczne....ostatnio sie smialam bo przysnal na kanapie i snilo mu sie, ze go zmolestowalam na spiocha...obudzil sie i nie byl do konca pewien czy mu sie snilo czy naprawde....:-D:-D:-D
 
Dlatego ja musialam dzis zadzialac i mojego A zaspokoic, bo jutro wyplata i jeszcze by polecial na te laski co stoja u nas przy lesie :-D
 
wiecie jaki mój m jest bezczelny ?
Około tydzień temu naszła mu ochota, ja mu mówię ze nie mozemy,
bo połóg, bo ginekolog zabronił......
Na to sie on pyta, czy laryngolog też zabronił ??? :-d:-d:-d

ale czekać trzeba, chyba będę czuła sie jak dziewica :-)

dlatego ja musialam dzis zadzialac i mojego a zaspokoic, bo jutro wyplata i jeszcze by polecial na te laski co stoja u nas przy lesie :-d

widze , ze w was niezle hormony buzują:-):-)
 
reklama
Do góry