reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżkowe sprawy...

Kasiula, ja tez mam termin lada moment bo na 2-go listopada ale post trwa juz dlugo a on wie wszytsko, ma świadomosc ze seks w ciazy niczym nie grozi....eh, brak mi juz słów....kazda proba rozmowy z nim na ten temat - ze ja potrzebuje jego czulosci, ze nawet jesli nie dojdzie do pelnego zblizenia-to innego typu zabawy tez są- chce czuc sie dla niego nadal atrakcyjna, pociagajaca...a tu NIC - to naprawde boli :(
RANY!!!!!! Jak ja Cie rozumiem... Od poł roku nie dostałam od niego nic!! Czasami mam gest i zrobie mu dobrze, ale jak sobie pomysle, że tylko sie tym rozochoce, a pozniej i tak nic nie dostane, to mi sie odechciewa.
 
reklama
Gosiaczek, nas w domu nie dość, że akustyka kosmiczna (słyszę co się w łazience dzieje) to jeszcze mycie itd przy otwartych drzwiach. NIGDY nie przyłapałam go na robieniu sobie dobrze, a jesteśmy razem od 12 lat.
Ale jutro go dopadnę;-);-);-) Niech się dzieje wola nieba;-)
 
No wlasnie nie. Bo ile razy dziennie mozna sie kochac?? Skoro tak mnie zaspokaja, ze ja mam pozniej dosc na caly dzien :eek:
haha, tez mam ten problem. a raczej mialam przed ciaza. teraz w ciazy nawet mialam ochote,ale za kazdym razem bylo to dla mnie bolesne, jakos ciasno w srodku. on nie czul zadnej roznicy. na szczescie w nieszczesciu on jest po powaznej operacji i sam sie boi, a ja niespecjalnie mam ochote z powodu tego bolu wiec nie ma problemu :cool2: bo gdyby nie bylo operacji pewnie by mnie caly czas molestowal :zawstydzona/y:
 
haha, tez mam ten problem. a raczej mialam przed ciaza. teraz w ciazy nawet mialam ochote,ale za kazdym razem bylo to dla mnie bolesne, jakos ciasno w srodku. on nie czul zadnej roznicy. na szczescie w nieszczesciu on jest po powaznej operacji i sam sie boi, a ja niespecjalnie mam ochote z powodu tego bolu wiec nie ma problemu :cool2: bo gdyby nie bylo operacji pewnie by mnie caly czas molestowal :zawstydzona/y:

hehe tez tak mam... teraz poscilismy przez grzybka :zawstydzona/y: i po czesci sie cieszylam bo przynajmniej mialam spokoj hehe. gdyby nie grzybek to pewnie codziennie by mnie meczyl.. a mi ochota na sam sex jakos przeszla... inne zabawy owszem ale tez nie za czesto...
 
Dziunka - to ja sie chyba zdecyduje, skoro sama proponujesz wypożyczyc męża :-):-):-) nie dosc ze chce sie kochac, to jeszcze i ogoli i pazurki zrobi.....zamieńmy sie, mój nie jest taki zły...ma tylko jedną wadę - brak zalet :-D:-D:-D:-D
żartuję oczywiście :-)

Natalunia - i dzis sie zebrałam i ZNÓW porozmawialam z M,oczywiscie łzy sie lały strumieniami- jakos mocno na wsyztsko reaguję...powiedzialam mu wsyztsko,ze nie czuje sie atrakcyjna jesli on nie wykazuje zainteresowania..ze sama nie chce inicjowac bo kilka razy sie zdarzylo ze mimo moich zachęt do niczego nie doszlo bo byl zmeczony- i to bolało, ze zaczelam sie wstydzic swojego ciala skoro juz na niego nie dziala itp itp i wsyztsko mu wygarnelam,oczywioscie sie dziwil, jakby 1 raz to slyszal,zapewnial o goracym uczuciu, ze jestem calym jego swiatem a nie inicjowal bo widzial ze ciagle cos mnie pobolewa i byl pewny ze ja nie mam ochoty...nie rozumial bob jeden ze nawet jesli nie mialabym oichoty i musialabym odmowic- i tak by mi bylo przyjemnie ze on mimo wsyztsko chcial....nawet powiedzialam o tym goleniu i o jego dziwnym zaniku popedu- powiedzial ze sam sie dziwi ale jakos teraz przestal o tym myslec, czasem ma ochote ale szybko to mu przechodzi,bo widzi ze ja jestem zmeczona, NIC z tym podobno nie robi- dziwny jakis....no NIC,
i tak sie zrewanżuję ! Decyzja zapadła, Po porodzie to on bedzie miał przemusowy post, moze nawet dłuższy niz byc powienien- dla zasady ;-)

Thea - wiec bylaś cięta i mimo to wsyztsko było ok- to SUPER :) a czytalam tez ze libido spada jak sie karmi piersią....trudno, dobro dziecka jest najwazniejsze :-)

Anadri - nie jesteś dziwna,mi tez kiedys to frajdy zadnej nie sprawialo, ale cyba dlatego jak bylam mlodsza i nie potrafilam sie wystarczajaco odprężyć....moge miec dla Ciebie rade...ale bedziesz mogla z niej skorzystac..za rok, albo później :( zalezy jak dlugo bedziesz karmila piersią...
wiec jak skonczysz karmic, zrobcie to po alko%%, moze to cie odpręży :)

MONIA-AREK - mówisz ze pół roku NIC...ale on ma ?
Skoro Ty mu dobrze robisz, dlaczego on sie Tobie nie odwzajemni?
tym bardziej ze jestes rozochocona i czekasz na jego dotyk....hm..a moze zainicjuj 6/9 na boczku ( chociaz nie wiem czy z brzuszkiem sie da, nie probowalam niestety ) , wtedy aby mu bylo milo-sam tez bedzie musial sie wykazac?? albo ty go podotykaj, ale nie do konca, wtedy niech on sie Toba zajmie i jak skonczy- TY zabierzesz sie za niego ?
U mnie taka jest roznica, ze maz nawet nie dazy, abym ja go dotykała...

Malina - mozno to zrobic przeciez po cichu, tym bardziej ze faceci duzo czasu na to nie potrzebują....;-) Dopadnij go, pewnie...tylko dlaczego dopiero jutro ?;-)
powodzenia :-D

i mega podsumowanie a'propos naszych mezów :-D
- Jaka jest różnica między mężczyzną a Bogiem?
- Bóg jest nieograniczenie miłosierny, a mężczyzna niemiłosiernie ograniczony.

:-):-):-)
 
Malina - mozno to zrobic przeciez po cichu, tym bardziej ze faceci duzo czasu na to nie potrzebują....;-) Dopadnij go, pewnie...tylko dlaczego dopiero jutro ?;-)
powodzenia :-D

i mega podsumowanie a'propos naszych mezów :-D
- Jaka jest różnica między mężczyzną a Bogiem?
- Bóg jest nieograniczenie miłosierny, a mężczyzna niemiłosiernie ograniczony.

:-):-):-)
Mąż w łóżku śpi twardo a ja na bb siedzę, więc jutro;)
Dowcip przedni:) Bezlitosny powiedziałabym;-)
 
reklama
u nas jest post ze względu na skurcze, ale przynajmniej się czasami pieścimy. Co prawda ja robie częściej przyjemność mojemu M. ale to dlatego że ja się boję że przez orgazm też miałabym skurcze. A jak on zaczyna mnie pieścic to ja bym chciała już coś więcej :)))
co do minetki to ja przez prawie ciąże mam takie upławy i tyle tego śluzu ta jest że jakoś nie czułam się odprężona i przestaliśmy.
Natalunia a Ty możesz uprawiać seks ze swoimi problemami, skurczami itd?? lekarz ci nie zabronił?? Mój powiedział że najlepiej się powstrzymać.
 
Do góry